Installing Joomla

 27 лютого 2021 року в місті Вугледарі традиційно відбувся ХVІ міжрегіональний турнір з волейболу серед збірних команд міст регіонів, присвячений вшануванню пам’яті Дмитренка Володимира Павловича – тренера, який заснував волейбольний клуб «Южний».

Спортивний зал 5 взводу 10 ВГРЗ міста Вугледара радо прийняв 6 команд-учасників. Цього разу географія учасників трохи розширилась і у змаганнях прийняли участь збірні команди міст Дружківки, Мар’їнки, Гірника, села Велика Новосілка та дві команди міста Вугледара – команда «Інтер» та СВК «Южний».

В урочистому відкритті ХVІ Міжрегіонального турніру з волейболу, присвяченому пам'яті тренера Дмитренко В.П. взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Бочков та член виконкому обласної федерації волейболу Олег Афанасьєв.

Цей турнір показав, що рівень спортсменів з кожним роком підвищується. Команди продемонстрували гарну гру та прагнення перемагати.

У фінальному матчі в запеклій боротьбі (рахунок 15:14) команді ВК «Гірник» вдалося перемогти сильну і згуртовану команду з Дружківки.

У матчі за третє місце команда Мар’їнки поступилася господарям СВК «Южний».

Кращими гравцями турніру стали: Антон Пшиченко (м.Гірник), Володимир Карпенко (м.Дружківка), Олексій Кузнецов (м.Вугледар, СВК «Южний»), Вікторія Павлій (м.Марь’їнка), Олександр Афєндіков (с.Велика Новосілка), Андрій Сазонов («Інтер» м.Вугледар).

В номінації «Приз глядацьких симпатій» нагороджено Євгена Кустова.

Перед нагородженням до присутніх звернувся син Дмитренка Володимира Павловича – Денис Дмитренко зі словами подяки підтримки розвитку волейбольного руху та шанування пам’яті його батька.

Усі команди призери турніру отримали кубки, медалі та дипломи відповідних ступенів, а також найкращі гравці команд були відзначені грамотами, статуетками від відділу у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради та сувенірними подарунками від ВК «Южний» та спонсорів. Отримані нагороди будуть доброю пам’яттю для тих, хто приймав участь у турнірі.

Наші вітання всім учасникам і переможцям! Бажаємо нових успіхів та нагород!

04 01

04 02

04 03

04 04

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)