З 1 по 31 березня 2021 року у Вугледарській територіальній громаді проходив відкритий конкурс GPS-малюнків «Replay Vuhledar».

Команда FLL Робоклуб Вугледар, при підтримці відділу у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради та Вугледарського МЦ ФЗН «Спорт для всіх» запропонували бажаючим бути активними, більше рухатися і стати GPS-художниками.

В рамках конкурсу було створено 11 GPS-малюнків. Серед учасників конкурсу були не тільки мешканці міста Вугледара, а також долучилися до участі в конкурсі із села Новоукраїнка, міст Києва, Таллінна (Естонія) та США.

Призи від журі конкурсу вибороли найбільш креативні та цікаві малюнки

1 місце  Всеволод Севастьянов «Африканська тематика» (Київ)

2 місце  Олена Щелчкова «Рибка» (Таллінн)

3 місце  Михайло Гордєєв «Військова техніка» (Вугледар)

Призи глядацьких симпатій отримають три учасники з найбільшою кількістю лайків:

1 місце Михайло Гордєєв «Військова техніка» (49) (Вугледар)

2 місце Олена Щелчкова «Весняний малюнок» (26) (Таллінн)

3 місце Сергій Баглай «Зайчик» (25) (Новоукраїнка)

Переможці отримають від організаторів статуетки і грамоти відповідних ступенів та сувенірі призи.

За умовами конкурсу для створення GPS-малюнку учасники мали ходити, бігати або їздити на велосипеді та розмістити свій GPS-малюнок на сторінці конкурсу у соціальній мережі https://www.facebook.com/Replay.Vuhledar .

GPS-малюнки своєрідна форма мистецтва, метод малювання, коли художник використовує пристрій GPS і рухається за заздалегідь запланованим маршрутом для створення великомасштабного зображення або тексту на карті. Художники зазвичай ходять, бігають або їздять на велосипеді по маршруту. GPS-малювання відповідає на сучасні запити суспільства і поєднує в собі любов до мистецтва, подорожей, спорту і новим технологіям.

Долучайтеся до сучасного мистецтва, будьте активним та запрошуйте друзів для участі у наступних конкурсах!

Разом буде веселіше!!!