В Донецькій області велика кількість стадіонів, спортивних та дитячих майданчиків. Але не всі вони мають належний стан.

Саме тому, Донецький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» з 05 квітня по 07 травня розпочинає акцію з облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх - спільна турбота».

Це вже традиція, до якої долучаються всі небайдужі люди, об'єднані однією ідеєю – ремонтом та благоустроєм спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

Бажаючих займатися спортом в нашій громаді чимала кількість серед різних соціальних і вікових груп населення. Для того, щоб ці заняття відбувалися, та ще і без травм, необхідно регулярно упорядковувати спортивні споруди. У цій благородній справі необхідні загальні зусилля влади, населення, підприємств і організацій, клубів та активістів спортивного руху.

Тому, запрошуємо всіх небайдужих мешканців нашої територіальної громади приєднатися та взяти найактивнішу участь у будівництві, ремонті та облаштуванні простіших спортивних та ігрових споруд у Вашому дворі.

Спільними зусиллями зробимо нашу громаду красивіше і краще!

Не залишайся осторонь!

Адже, Спорт для всіх – це спільна турбота!

Спорт для всіх спільна турбота