З 28 по 30 квітня збірна команда Вугледарської міської територіальної громади взяла участь в обласній спартакіаді серед допризовної молоді-2021. Змагання відбулись на базах спортивних комплексів «Металург» (м. Покровськ) і «Олімпійський» (м. Курахове) зібравши команди з 19 громад Донецької області.

Вугледарську міську територіальну громаду представили:

Губерна Дмитро (Вугледарський НВК «МРІЯ»)

Попов Роман (Степненський ЗЗСО)

Резнік Лев (Степненський ЗЗСО)

Рудницький Ярослав (Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»)

Сінгур Максим (Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»)

Тренер команди  –  Володимир Михайлович Щур

Протягом трьох днів учасники змагалися у шести видах випробувань:

- стрільба з пневматичної гвинтівки;

- підтягування на перекладині.

- біг на 100 метрів;

- метання гранати Ф-1 на дальність;

- біг на 1500 метрів;

- плавання 50 метрів.

Ярослав Рудницький в особистому заліку біг 1500 метрів здобув 1 місце з результатом 4,42 сек.

Дмитро Губерна особистому заліку метання гранати посів 3 місце з результатом 47,3 м. та 8 місце за сумою багатоборства, що надало йому змогу приймати участь в фіналі спартакіади серед допризовної молоді-2021, який відбудеться 11-15 травня 2021 року в місті Харкові.

Переможці і призери особистих змагань нагороджені грамотами і медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації; команди-переможці і призери – грамотами і кубками управління.

Також, усі учасники спартакіади отримали грамоти організаторів змагань за участь.

Нагадаємо, що змагання проводяться з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України. Основним завданням проведення змагань є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.