Installing Joomla

Щороку в перший день літа увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей і для маленьких мешканців Вугледарської міської територіальної громади було проведено низку спортивних заходів.

Для дітей-вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради Донецької області спортсменами відділення легкої атлетики було проведено руханку та веселі естафети; з начальником відділу у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради Альбіною Панасенко спілкувалися про важливість ведення здорового способу життя, заняття спортом та дотримання олімпійських цінностей – дружби, досконалості та взаємоповаги. Наприкінці заходу діти мали змогу відчути себе «маленькими» – пограли у «гігантський піонербол» та «гігантський футбол» м’ячами завбільшки метру та отримали заряд бадьорості та позитиву.

Також у цей день в ДЮСШ було проведено дружній турнір з футболу між дітьми 2012 року народження та їх татами. Організатором даного заходу став тренер з футболу Андрій Савчук. Матч закінчився з нічийним рахунком, а переможець визначився по серії пенальті, отож перемогу одержали діти та усі учасники отримали задоволення від гри.

Навчальні заклади громади долучились до Всеукраїнського масового заходу для учнів «Рух – це здорово!», присвяченого  Дню захисту дітей.

 У Новоукраїнському ЗЗСО було проведено спортивні заходи для дітей під гаслом «Рух – це здорово!». Школярі взяли участь у легкоатлетичному кросі, спортивній естафеті «Сильні та спритні», команди учнів 7-10 класів з задоволенням змагалися під девізом:  «Волейбол – наша гра». Молодші школярі з цікавістю спостерігали за роботами, які були сконструйовані учнями 5-7 класів. А весела руханка «Рух – це здорово!» додала всім гарного настрою та позитиву на весь день.

Веселою танцювальною руханкою учні 4 класу розпочали масовий захід «Рух – це здорово!» у Павлівському ЗЗСО.  Найкращі бігуни закладу,  учні 11  та 8 класів, продовжили свято легкоатлетичним кросом на 1000 метрів.  Кожен учасник міг продемонструвати вміння швидко бігати, а випускник  11 класу   Антюхов  Віктор встановив  свій власний рекорд.  Спортивний дух підтримали  і команди з волейболу, виявляючи технічність та тактику у грі, а також дружню підтримку та волю до перемоги.

У Пречистівський ЗЗСО Вугледарської міської ради пройшов флешмоб «Спорт - це круто!» для початківців проведено естафети «Веселі перегони» та змагання з волейболу серед учнів старших класів.

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Нехай діти в усьому світі, щохвилини, щодня будуть здоровими та активними, радісними та щасливими.

09 01

09 02

09 03

09 04

09 05

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)