З 17 травня по 04 червня 2021 року в закладах освіти Вугледарської міської територіальної громади (кожен окремо – дистанційно) пройшов міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Участь у змаганні прийняли шість команд, а саме збірні команди навчальних закладів сел Павлівка, Причистівка, Новоукраїнка та три навчальні заклади міста Вугледара. Кожен заклад підготував відео-презентацію команди – назву, емблему, девіз та провели п’ять естафет.

За результатами змагань перемогу одержала збірна команда Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Друге місце посіла збірна команда Вугледарського навчально-виховного комплексу «МРІЯ», третє місце у Павлівського закладу загальної середньої освіти Вугледарської міської ради.

Команди-переможці нагороджені кубками, дипломами та медалями відповідних ступенів.