З 10 по 12 червня на базі дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради Донецької області було проведено регіональний турнір з боксу «Відкритий ринг» серед юнаків та дівчат 2007-2014 років народження, присвячений Міжнародному дню захисту дітей та Олімпійському дню.

В змаганнях прийняло участь 117 боксерів з 10 міст Донецької області , а саме Вугледару, Маріуполя, Волновахи, Покровська, Мирнограду, Добропілля, Гірника, Білозерська, Мар’їнки та села Пречистівка.

На урочистому відкритті заходу дітей та присутніх привітали міський голова Андрій Сілич, директор дитячо-юнацької спортивної школи Вугледарської міської ради Донецької області Микола Сорока, директор Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Олександр Швайко та голова громадської організації «Азбука спорта» Сергій Лєсной.

Подарунком для присутніх став спотивно-танцювальний номер від зразкового хореографічного колективу «Ефект», керівник Світлана Шамаріна.

За час проведення змагань було проведено 79 двобіїв. Головний суддя змагань – суддя Міжнародної категорії 1* Дмитро Шурда (м.Маріуполь), головний секретар – суддя 1 категорії Вікторія Тендюк (м.Покровськ), голова журі – суддя національної категорії Олександр Миронюк (м.Добропілля).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями відповідних ступенів та пам’ятними сувенірами.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456