27 та 28 червня 2021 на спортивному майданчику міста Вугледара відбувся турнір з міні футболу серед бригад та підпорядкованих підрозділів оперативно-тактичного угрупування «Схід», присвячений 25-ій річниці Конституції України. Спортивний захід відбувся за ініціативи командира оперативно-тактичного угруповання «Схід» та за активного сприяння органів місцевої влади міста Вугледар. Місто, зокрема, забезпечило можливість проводити футбольні матчі на місцевому стадіоні, надало елементи екіпіровки футболістів та м’ячі для тренувань команд та змагань.

Загалом у змаганнях взяли участь 8 команд із бригад Сухопутних військ, ВМС та Нацгвардії України, які беруть участь в операції об’єднаних сил на території Донецької області. У фіналі в запеклій боротьбі зійшлися команди окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, окремої механізованої бригади «Холодний Яр», окремої гірсько-штурмової бригади Закарпатський легіон та окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

За результатами зіграних матчів, лицарі зійшлися в футбольному «поєдинку» за третє місце з легіонерами. Основний час не визначив переможця, тож довелося пробивати післяматчеві пенальті. За підсумками забитих, третю сходинку посіли гірські штурмовики.

У фінальному поєдинку кубок турніру розіграли між собою команди гетьманської бригади та холодноярівці. Останні дещо поступалися суперникам у техніці, проте своєю злагодженою командною грою, силою волі та жагою до перемоги зберігали інтригу ледь не до фінального свистка. Зрештою, перемогла майстерність. Перше місце серед підрозділів ОТУ «Схід» виборола команда мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

Під час церемонії вручання кубків та медалей переможцям, до команд з вітальним словом звернувся міський голова Андрій Сілич та командир оперативно-тактичного угрупування «Схід».

По завершенню урочистостей, переможців привітали учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), учні навчально-виховного комплексу міста Вугледар «Мрія». Вони разом із військовими розгорнули велетенський Прапор України і заспівали Гімн.

Завершилось дійство спільним фото на згадку усім учасникам мініфутбольного турніру. Після чого військові футболісти роз’їхалися по своїм бригадам виконувати бойові завдання.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456