17 вересня 2021 року в залі засідань Вугледарської міської ради відбулося нагородження провідних спортсменів та тренерів Вугледарської міської територіальної громади.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Андрій Сілич. Він також вручив пам’ятні плакетки та сертифікати на отримання грошової винагороди провідним спортсменам та тренерам за досягнення високих спортивних результатів, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Вугледарської міської територіальної громади та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.

Винагороди отримали провідні тренери:

Савчук Тетяна Володимирівна - тренер 1 категорії з легкої атлетики;

Корольчук Вікторія Вікторівна - майстер спорту України, тренер вищої категорії з важкої атлетики ;

Худін Володимир Миколайович - Заслужений тренер України з важкої атлетики;

Аманмамедова Юнус Аманович - тренера 2 категорії з боксу.

Винагороди отримали провідні спортсмени: Куліков Ілля (важка атлетика); Штепура Богдан (легка атлетика); Саламаха Віталій (важка атлетика); Волошин Кирило (легка атлетика); Нікітенка Ілля (важка атлетика); Костіна Аліна (легка атлетика); Слободенюк Ольга (важка атлетика); Чавусова Маргарита (легка атлетика); Коваль Олександр (легка атлетика); Сорокін Гліб (легка атлетика); Савчук Анастасія (легка атлетика); Ткаленко Валерія (легка атлетика); Протас Марія (легка атлетика); Дорош Вадим (бокс); Чабанюк Діана (легка атлетика); Найда Павло (бокс).

Пам’ятною грамотою нагороджено Усанова Вікторія (важка атлетика) та Попков Максим (бокс).

Пам’ятною плакеткою нагороджено:

срібних призерів чемпіонату Донецької області з футболу футбольну команду юнаків 2006-2007 р.н., тренер Соловей Владислав Костянтинович;

бронзових призерів чемпіонату Донецької області з футболу футбольну команду юнаків 2008-2009 р.н., тренер Савчук Андрій Павлович.

Цього року за досягнення високих спортивних результатів, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Вугледарської міської територіальної громади та з нагоди святкування Дня міста плакеткою та сертифікатом на отримання Стипендії нагороджено наступних провідних спортсменів: Бурбалу Євгена, майстра спорту України з важкої атлетики; Бородіну Кристину, майстра спорту України з важкої атлетики, Літвяхову Валерію, спортсменку з легкої атлетики.