Installing Joomla

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, що відбувся з 23 вересня по 4 жовтня в місті Рованіємі (Фінляндія), п’єдестал пошани підкорився 19-річному майстру спорту України Євгену Бурбалі з міста Вугледара. Спортсмен - інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік, вихованець Обласної спеціалізованої дитячо - юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики та Школи вищої спортивної майстерності успішно виступив у ваговій категорії понад 109 кг. Євген став срібним призером у сумі двоборства з результатом 358 кг, також здобувши мале «срібло» у вправі ривок (161 кг) і малу «бронзу» у вправі поштовх (197 кг).

Серед молоді до 23 років Донеччину представила також важкоатлетка Кристина Бородіна, вихованка ДЮСШ міста Вугледара і ШВСМ, яка посіла 5 місце у ваговій категорії понад 87 кг із сумою двоборства 220 кг.