Турнір з волейболу присвячений 20-й річниці утворення міського волейбольного клубу «Южний»

28 квітня у спортивный залі ВГРЗ відбувся турнір з волейболу присвячений 20-й річниці утворення міського волейбольного клубу «Южний». У змаганнях взяли участь 5 команд міст: Вугледара (3 команди), Мар’їнки, Гірничого.

За результатами турніру з волейболу перше місце виборола команда ВГРЗ, друге місце у команди з міста Мар’їнки. Почесне третє місце цього дня посіла команда ВК «Южний».

Переможці були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів, а кращі гравці медалями та цінними призами.

Для довідки:

Волейбольний клуб "Южний" був утворений у 1998 році. Є багаторазовим призером Донецької області серед ветеранів волейболу. Члени клубу беруть участь у спартакіадах міністерства вугільної промисловості України, а також міжгалузевих змаганнях. В 2017 році клуб став бронзовим призером 1-го Чемпіонату України з волейболу серед ветеранів в м.Запоріжжі. На даний момент в клубі 24 спортсмена. Голова клубу: Кузнєцов Андрій Петрович, заступник: Кузнєцов Олексій Петрович.

Вітаємо міський волейбольний клуб «Южний» з ювілеєм! Бажаємо спортсменам міцного здоров’я та подальших високих спортивних здобутків!

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456