9 січня в дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся турнір з міні-футболу серед хлопчиків 2008 та 2011 року народження. Ці змагання відкрили спортивний сезон 2019 року і вкотре дав шанс юним футболістам проявити себе та вшанувати пам’ять видатного футболіста Романа Бутенко. Не зраджуючи традиції – це четвертий за ліком дитячий турнір, який зібрав 9 команд-учасниць, а в якості гостей його рідних, знайомих, представників влади, відомих футболістів і тренерів.

Урочисто відкрили турнір заступник міського голови Бочков Андрій Валентинович, директор ДЮСШ Сорока Микола Григорович та віце-призедент дитячо-юнацької футбольної ліги України Сопко Олександр Олександрович (гравець 70-80 р. ФК «Шахтар»). Всі вони побажали перемоги найсильнішим учасникам.

Цього року в турнірі взяли участь футболісти двох вікових категорій – молодшої, 2011 року народження, і старшої, 2008 року народження. У молодшій віковій групі перше місце вибороли вихованці ДЮСШ м.Вугледара тренера Андрія Савчука, другими стали команда м.Курахове, третє місце у команди з Великої Новосілки. Кращими гравцями стали: Артем Кондруцький (Вугледар), Єгор Чаган (В.Новосілка), Микола Пугачов (Курахове) та Владислав Вдовін (Вугледар).

Серед старших найсильнішими виявилися також вихованці ДЮСШ Вугледара тренера Романа Нестеренко, друге місце посіла команда з м.Курахове, третє команда з м.Мирнограду. Кращими гравцями стали: Тимур Савчук (Вугледар), Ілля Воробйов (Мирноград), Давид Сініцин (Вугледар), Євген Засідкевич (Курахове).

На завершення Олекандр Сопко, який проводив нагородження призерів, подякував командам за хорошу гру та побажав успіхів у майбутньому.