02 - 03 лютого 2019 року в місті Вугледарі традиційно відбувся вже ХІV міжрегіональний турнір з волейболу серед збірних команд регіону, присвячений вшануванню пам’яті Дмитренка Володимира Павловича – тренера, який заснував волейбольний клуб «Южний».

Організатори турніру: ВК «Южний» під керівництвом Андрія Кузнецова та відділ у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради.

Чотирнадцятий рік поспіль Вугледар збирає кращі регіональні команди для участі у турнірі, рівень майстерності яких з кожним роком підвищується.

Учасниками цього турніру стали команди ВК «Южний» (Вугледар), ВК «Олімп» (Мар’їнка), «Мангуш» (Мангушський р-н), ЧДСП-92 (Волноваха), ВК «Южний» (ветерани Вугледар), ветерани м. Мар’їнки, СБ «Вугледар», СК «Чемпіон» (Костянтинівка). Ігри проводилися в двох вікових підгрупах: підгрупа «молодь» та підгрупа «50+».

За підсумками двох ігрових днів місця розподілились наступним чином:

В підгрупі «молодь»:

І місце – ЧДСП-92 (Волноваха)

ІІ місце – «Мангуш» (Мангушський р-н)

ІІІ місце – ВК «Олімп» (Мар’їнка)

В підгрупі «50+»:

І місце – «Чемпіон» (Костянтинівка)

ІІ місце – СБ «Вугледар»

ІІІ місце – ВК «Южний» (Вугледар)

Кращими гравцями турніру серед молоді стали: Сергій Зволінський, Микола Єрмоленко, Артем Поляков, Сергій Ксеніта. Кращими гравцями турніру серед ветеранів стали: Волинець Р.Н, Світлана Богославець, Олександр Толстих, Вікторія Павлій.

Усі команди - призери турніру отримали кубки та дипломи відповідних ступенів. Найкращі гравці команд були відзначені грамотами, медалями та сувенірними подарунками. Отримані нагороди будуть доброю пам’яттю для тих, хто брав участь у турнірі.Дякуємо за участь командам та їх тренерам, гостям та вболівальникам ХІV міжрегіонального турніру з волейболу, присвяченого пам’яті Дмитренка В.П.!