Installing Joomla

21 лютого 2019 року в спортивному залі  Вугледарського НВК «МРІЯ» прйшов міський етап Всеукраїнського спортивно - масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Всеукраїнський спортивно - масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Участь у змаганні прийняли три команди. Кожна школа підготувала презентацію команди – назву, емблему, девіз. Було проведено п’ять естафет та рухлива гра між командами, за результатами яких перемогу одержала збірна команда Вугледарського навчально - виховного комплексу «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Друге місце посіла збірна команда навчально - виховного комплексу «МРІЯ», третє місце - у загальноосвітньої школи I-III ступенів №2.

Всі команди нагороджені кубками та грамотами відповідних ступенів, а учасники команди - переможниці ще й медалями.

Дякуємо всім учасникам змагання та їх тренерам. Вітаємо переможців та висловлюємо подяку тренеру команди - переможця - Щуру Володимиру Михайловичу. Бажаємо всім подальших перемог!

25 07

 

25 08

25 09

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)