26 березня, під час засідання Координаційної ради з питань фізичної культури і спорту, обговорено актуальні питання сфери фізичної культури і спорту у місті, роботи спортивних клубів, перспективи будівництва спортивного залу в будівлі колишнього теплопункту №2.

Зокрема, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Бочков, голова координаційної ради, зазначив, що в місті Вугледарі відкрито Комунальний заклад «Вугледарський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який буде реалізовувати державну політику у сфері зміцнення здоров’я населення, надавати фізкультурно-оздоровчі і фізкультурно-спортивні послуги за місцем проживання та відпочинку мешканців територіальної громади Вугледара. На посаду директора призначено Владиславу Калініченко, що має досвід відповідної роботи.

Під час зустрічі також обговорено питання облаштування спортивних майданчиків, створення умов для бігу та встановлення військово-спортивної смуги та інші питання, над якими необхідно працювати найближчим часом.

В засіданні взяли участь керівники громадських організацій, відповідальні за фізичну культуру і спорт на підприємствах/ установах/ організаціях, а також тренери, вчителі та інструктори з фізичної культури.