З 1 по 30 квітня за щорічною традицією, яка триває з 2007 року, у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах Донецької області проводяться заходи в рамках Всеукраїнського місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

Під час проведення місячника в місті Вугледарі будуть упорядковані спортивні майданчики за місцем проживання, в місцях масового відпочинку населення, в навчальних закладах і на підприємствах. У програмі проведення місячника передбачається ремонт, облаштування, фарбування споруд та прибирання на фізкультурно-оздоровчих, спортивних і дитячих майданчиках міста, підготовка їх до весняно-літнього сезону.

Бажаючих займатися спортом в нашому місті чимала кількість серед різних соціальних і вікових груп населення, але, на жаль, кількість місць для таких занять обмежена. Для того, щоб ці заняття відбувалися, та ще і без травм, необхідно регулярно упорядковувати спортивні споруди. У цій благородній справі необхідні загальні зусилля влади, населення, підприємств і організацій, клубів та активістів спортивного руху.

Тому, запрошуємо всіх небайдужих мешканців нашого міста приєднатися та взяти найактивнішу участь у будівництві, ремонті та облаштуванні простіших спортивних та ігрових споруд у Вашому дворі.

Спільними зусиллями зробимо наше місто красивіше і краще!