Маленькі мешканці міста Вугледара з раннього віку залучаються до спорту та активного способу життя, отже, вони охоче беруть участь у змаганнях та міських заходах.

26 квітня в спортивній залі дитячо - юнацької спортивної школи відбулася міська спартакіада «Освіта» серед дошкільних навчальних закладів міста. У змаганнях взяли участь команди: «Капітошки» (ДНЗ №1 «Джерельце»), «Козачата» (ДНЗ №2 «Золота рибка») та «Совенята» (ДНЗ «Мрія»).

Змагання складались з чотирьох естафет та виступів груп підтримки дитячих садків. Спартакіада пройшла в атмосфері бадьорості, драйву та справжнього спортивного азарту. Всі учасники були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.

До організації та проведення заходу долучилися відділ у справах фізичної культури і спорту Вугледарської міської ради та міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Подібні заходи вже стали традиційними у Вугледарі, бо фізична культура та спорт – основа здоров’я кожної людини. Здорова дитина – здорова країна!

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: