Installing Joomla

Фінал обласного (третього) етапу Всеукраїнського спортивно - масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед дітей 12 - 14 років відбувся 24 квітня в місті Добропілля на базі міського палацу спорту.

Учасниками змагань стали вісім команд загальноосвітніх шкіл Донецької області, які були кращими за підсумками чотирьох зональних етапів, що напередодні пройшли в Бахмуті, Маріуполі, Добропіллі та Слов’янську. І знову серед найкращих в області - команда міста Вугледара.

Вкотре місто на обласному рівні представляла збірна команда Вугледарського НВК «Політехнічний ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» (вчитель фізичної культури Володимир Щур).

Презентація команди, комбінована естафета, вікторина на знання історії олімпійського руху, рухлива гра. Саме за такою програмою відбувався фінал обласного етапу. В активі нашої команди – перше місце у вікторині і п’яте місце у загальному заліку.

Переможці та призери в кожній із чотирьох частин обласного етапу «Олімпійського лелеченя», кращі у загальному заліку відзначені нагородами відділення НОК України в Донецькій області. Усі команди отримали олімпійську літературу та м’ячи від Національного олімпійського комітету України, а кожен учасник заходу – подарунки з олімпійською символікою від обласного відділення НОК України.

 

26 05

26 06

Нещодавно розміщене

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)