16 листопада в спортивному залі навчально - виховного комплексу «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» пройшла відкрита першість міста Вугледара з настільного тенісу «Чемпіон року», яка проводилась у командному та особистому заліках.

Участь в змаганнях взяли 6 команд, а саме: команди воєнізованого гірничо - рятувального загону 5 взводу, шахтоуправління «Південнодонбаське №1», спортивного клубу «Богатир», дві команди шахти ім. М.С. Сургая, а також команда Степненського старостинського округу. Загалом у змаганнях взяли участь 18 учасників.

У командному заліку перше місце посіла команда шахти ім. М.С. Сургая, на другій сходинці – ш/у «Певденнодонбаське №1», третє місце у команди ВГРЗ 5 взводу.

В особистому заліку місця розподілились наступним чином:

І місце – Віктор Хвостов (Степненський старостинський округ);

ІІ місце – Олександр Бондаренко (СК «Богатир»);

ІІІ місце – Андрій Бурачевський (ш/у «Південнодонбаське №1»).

Всі команди - переможці нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів, а спортсмени - переможці в особистому заліку відзначені медалями та дипломами відповідних ступенів, а також отримали пам’ятні статуетки від відділу у справах фізичної культури та спорту Вуледарської міської ради та Вугледарського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: