Релігійні громади м. Вугледара Донецької області

2

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН М.ВУГЛЕДАР ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

3

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА ВУГЛЕДАРА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

4

Релігійна громада Свято - Троїцької парафії Донецько- Луганської єпархії Української православної церкви — Київського патріархату міста Вугледар Донецької області

5

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "ЦЕРКВА ХРИСТОВА" МІСТА ВУГЛЕДАР

6

ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ВУГЛЕДАРА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

7

Релігійна громада Християн Віри Євангельської “Церква Божа в пророцтвах “Преображення” міста Вугледара Донецької області

8

9

10

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ ДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ МІСТО ВУГЛЕДАР ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Безкоштовний запит відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відповідно до статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань» за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch

Нещодавно розміщене