Вугледарська міська рада повідомляє, що 16 жовтня 2020 року  о 15:00 в приміщенні Вугледарського міського молодіжного центру «МІКС» за адресою м. Вугледар, вул. Трифонова , 38 а, відбудуться установчі збори Молодіжної ради при Вугледарській міській раді.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Вугледарської ОТГ (за згодою);

представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою).

До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу Молодіжної ради.

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, учнівського та студентського самоврядування. До заяви додаються:

-        прийняте у встановленому порядку рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

-        біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, учнівського та студентського самоврядування, контактної інформації, досвіду особистої діяльності, участі у проектах, що проводили, обмін досвідом тощо;

-        інформація про надання згоди делегованого представника на обробку персональних даних.

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є:

невідповідність поданих документів вимогам Типового положення та положення про Молодіжну раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198;

неусунення невідповідності поданих документів зазначеним вимогам у строк, визначений абзацом тринадцятим пункту 12 Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198;

невідповідність вимогам, установленим пунктом 8  Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198;

недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

відмова від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа за підписом уповноваженої особи керівного органу;

перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Заява і документи приймаються з 01 вересня 2020 року до 15 вересня 2020 року  включно в паперовому вигляді за адресою: м. Вугледар, вул. 30 – річчя Перемоги,16, ІІ поверх, каб. № 25 та в електронному вигляді (сканкопії) на E-mail: otdelmolodi@gmail.com. Відповідальна особа – Діденко Марина Олександрівна – начальник відділу у справах сім’ї та молоді. Контактний телефон 0999521252.

Склад ініціативної групи

з підготовки установчих зборів для формування

складу Молодіжної ради при Вугледарській міській раді

1.