До уваги власників земельних часток (паїв) колишнього КСП «Червоний Жовтень», земельні частки (паї), яких розташовані на території Павлівського старостинського округу (колишньої Павлівської сільської ради), Волноваського району, Донецької області!

Відповідно до пункту 4 «Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв)», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року №122, статті 10 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Вугледарська міська рада повідомляє про те, що 5 листопада 2021 року о 10:00 год., біля будівлі Павлівського старостинського округу (колишня Павлівська сільська рада) село Павлівка Волноваського району Донецької області відбудуться збори власників земельних часток (паїв) колишнього КСП «Червоний Жовтень» з розподілу земельних ділянок.

Реєстрація учасників здійснюється з 8:00 до 9:30.

Інформацію про проведення розподілу земельних ділянок, а також ознайомитись з проектом, списком осіб та іншими матеріалами, пов’язаними з організацією розподілу земельних ділянок можна отримати щодня з 8:00 до 17:00, крім суботи та неділі за адресою: вул. 30-річчя Перемоги, 16 м. Вугледар, адміністративна будівля  Вугледарської міської ради, каб. №7 - відділ земельних відносин та у приміщенні Павлівського старостинського округу (колишня Павлівська сільська рада).

Посадова особа Свадковська Вікторія Олегівна, телефон - (06273)6-45-19, (066-88-48-578)

Строк ознайомлення – 14 днів.

У разі неможливості бути присутнім на зборах особисто, звертаємося з проханням надати доручення тій особі, яка буде представляти Ваші інтереси.

На зборах при собі потрібно мати копію паспорта, реєстраційний номер облікової картки платників податків та документи, що посвідчують право на земельну частку (пай).

ЯВКА НА ЗБОРАХ ОБОВ’ЯЗКОВА В ЗАСОБАХ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ (респіратор або захисна маска)!

Збори будуть проводитися на чистому повітрі з дотриманням вимог карантинного законодавства та відповідно до Протоколу від 16 жовтня 2021 року №22 позачергового засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вугледарської міської ради!

Співробітники Вугледарської міської ради задіяні у проведенні зборів - вакциновані!

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456