Приємно знову побувати в школі мистецтв, тим більш, зануритися в атмосферу, де творить музика, рух, слово.

26 лютого 2020 року відбувся концерт, який організатори назвали «Таланти нашого міста». І це не випадково. Цікава, різноманітна програма була підготовлена юними музикантами, учнями циркового та театрального відділень, викладачами школи мистецтв.

Немов налаштовуючи своїх підопічних і публіку на особливий лад звучання і сприйняття, концертну програму «Прелюдією» Баха відкрила директор школи Валаєва О.М.

Денис Ігнатенко вразив своєю грою серйозного твору Сергія Рахманінова. Педченко Анастасія в дуеті з викладачем Подхалюзіною О.М. порадували легкістю і веселістю виконання попурі «По сторінках мультфільмів». Фортепіано, скрипка, акордеон, гітара звучали і в сольному, і в колективному виконанні.

Смішну інсценівку всім відомої байки І. Крилова «Квартет» представили учні театрального відділення, а юні циркачі не раз змушували гостей затамувати подих. Приємним сюрпризом став виступ випускника циркового відділення школи, а нині вже професійного артиста - Бєльських Дениса, а також гості школи, артистки цирку - Бєльських Рути. Чарівного шарму програмі, безумовно, додали фокуси Олександра Миколайовича Моргуна.

Обличчям школи вже протягом багатьох років є її ансамблі: «Альянс» (ансамбль гітаристів, керівник Осика М. А.), «Елегія» (інструментальний ансамбль викладачів), «Співзвуччя» (ансамбль скрипалів), керівник Березина Л. П. Саме їх виступом, на високій ноті, було завершено програму.

Творчу атмосферу, яка панувала в концертному залі, було доповнено художніми роботами Туманової Вікторії (учениці 4 кл.), викладачів Гези І.Б., Іванюка М.І., Варушиної Ю.В., Рожко Л.М., Подхалюзіної О.М., Валаєвої О.М.

Нещодавно розміщене