Кобзар у нашому домі. Саме під такою назвою шістнадцятий рік поспіль у Вугледарі проходить конкурс читців, присвячений пам’яті Великого Кобзаря, популяризації його поетичної спадщини.

28 лютого 2020 року культурно - дозвіллєвий центр зустрічав учасників вже XVІ міського конкурсу читців. Цього року серед конкурсантів були не тільки представники закладів освіти і культури міста Вугледара, а й вихованці сільських будинків культури Степненського старостинського округу Вугледарської міської ОТГ.

За підсумками конкурсу I місце розділили два конкурсанти: Брикова Катерина (НВК «Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа І-ІI ступенів», керівник Кузьменко О.В.) та Новіков Богдан (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, керівник Машина І.М.). ІІ місце у Рєчкіної Уляни (школа мистецтв, керівник Надтока А.І.), ІІІ місце у Горулько Дар’ї, (Степненський сільський будинок культури, керівник Яремич Г.І.).

Нагадаємо, що переможці міського конкурсу представлятимуть Вугледарську ОТГ на обласному рівні.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Нещодавно розміщене