Installing Joomla

Учні та викладачі Вугледарської школи мистецтв 21-22 лютого 2020 року взяли участь у IV Всеукраїнському конкурсі професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», який відбувся у м. Дніпро.

Головою цього конкурсу був Нежигай Олександр Миколайович - заслужений діяч мистецтв України, композитор. До складу журі входили такі метри, як Волошина Лариса Іванівна - заслужений діяч мистецтв України, композитор; Грузін Ігор Олегович - член Національної Всеукраїнської Мистецької Спілки; Тетерядченко Наталя Володимирівна – член Національної Всеукраїнської Мистецької Спілки, громадський діяч провідний педагог Дніпропетровського педагогічного коледжу; Туріна Олена Андріївна – професор Київської Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв; Федотов Юрій Павлович – заслужений артист України, член Національної Всеукраїнської Мистецької Спілки.

Такий конкурс – справжній професійний іспит для вихованців і викладачів школи мистецтв. Це не тільки хвилювання під час конкурсу. Це – хвилювання від очікування результатів, які надходять вже після повернення конкурсантів додому. Це – звичайно ж детальний розбір та аналіз кожного виступу. А головніше – це гордість та радість від високої оцінки твоєї праці - майстерності та професіоналізму і вихованців, і, безумовно, викладачів - яка надана всім з боку поважних представників культури і мистецтва.

Нібито конкурс позаду, вгамувалися емоції. Але саме сьогодні до школи мистецтв надійшла посилка з нагородами. І знову - хвилювання і велика гордість. Скарбничку досягнень школи мистецтв, за підсумками конкурсу професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», поповнив новий великий мистецький арсенал: блискучі кубки, медалі та дипломи лауреатів, сертифікати «За високопрофесійну підготовку учнів до конкурсу».

03 04

03 05

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)