У школі мистецтв м. Вугледара пройшов шкільний конкурс дитячого малюнку та робіт з декоративно - ужиткового мистецтва «Весняний букет». Конкурс відбувався за двома номінаціями «Декоративно - ужиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво» та у двох вікових категоріях: І вікова категорія - 8-11 років, ІІ вікова категорія-12-16 років.

В своїх роботах учні намагалися якнайкраще розкрити образний зміст весняної тематики, використовуючи різні, достатньо різноманітні та багаті на інтонації техніки, кольорова гама яких мала досить широкий спектр відтінків.

Найкращі роботи учнів відзначені заохочувальними грамотами:

«Образотворче мистецтво» (викладачі Варушина Ю.В., Геза І.Б.):

І вікова категорія: І місце – Коротич Крістіна – 4 клас; ІІ місце – Прєснова Марія – 1 клас та Федотова Поліна – 2 клас; ІІІ місце – Балинська Анна – 1 клас та Жильова Вікторія – 2 клас.

ІІ вікова категорія: І місце – Зуєва Євгенія – 5 клас та Марчук Вікторія – 5 клас; ІІ місце – Жабико Ангеліна – 4 клас та Туманова Вікторія – 4 клас; ІІІ місце – Косицька Олеся – 5 клас та Степченкова Катерина  – 6 клас.

«Декоративно-ужиткове мистецтво» (викладач Рожко Л.М.):

ІІ вікова категорія: І місце –Степченкова Катерина – 6 клас; ІІ місце – Фіник Поліна – 3 клас та Трусова Єва – 6 клас; ІІІ місце – Щербіна Катерина – 3 клас та  Сударікова Богдана – 4 клас.

Вітаємо учнів і бажаємо успіхів та подальшого творчого натхнення!

Нещодавно розміщене