26 січня 2017 року до 185 річчя з дня народження відомого англійського дитячого письменника  Льюїса Керролла  бібліотека для дітей провела бібліодовідку «Фантазії Л. Керролла».

Маленькі читачі — учні 4-Б класу НВК «Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа» (класний керівник Петрова А. О.) із зацікавленням вислухали біографію автора книги «Аліса в Країні Чудес» та історію її написання. Діти дізналися, що автором книги був професор математики Оксфордського університету Чарльз Латвідж Доджсон, відомий під псевдонімом - Льюїс Керролл. Його дуже любили діти, з якими він міг спілкуватися годинами, з радістю показував фокуси та розважав їх головоломками та іграми. А одного разу написав для них книгу, яку назвав «Аліса в Країні Чудес».

Учасники заходу мали змогу не тільки послухати розповідь про письменника, але й познайомитися з книжковою виставкою, з азартом відповісти на питання вікторини, складеної за змістом книги, із задоволенням подивитися буктрейлер та уривки з одноіменних мультфільмів

ramdisk crop 164221974 eklW

Вугледарська міська ВЦА: