21 квітня 2017 р. в приміщені музичної школи ім. І. Карабиця м. Торецька відбувся IV Відкритий конкурс - фестиваль виконавців на народних інструментах «Карабиць – Фест».

У конкурсі-фестевалі брали участь ансамблі великих та малих форм учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв.

З’їхались сюди музиканти із різних міст Донецької області, - це Краматорськ, Курахове, Костянтинівка, Покровськ, Миколаївка, Світлодарськ, с. Дослідне та навіть м. Белиничі з Білорусії.

У складі журі були провідні педагоги вищих навчальних мистецьких закладів.

Наша школа була представлена трьома колективами гітаристів – це великий склад ансамблю «Ал’янс» та дуетами «Штрих» у складі Іллі Шевцова та Тимофія Грицуна, «Графіт» у складі Максима Гарайчука та Іллі Феданова.

У різних вікових категоріях усі наші ансамблі отримали ІІ місце.

Ми вітаємо наших гітаристів з перемогою. Бажаємо учням та їх викладачу Марії Андріївні Осиці подальших успіхів, творчого натхнення та радості від почуття участі у мистецьких змаганнях. Ми пишаємося вами!

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: