«Випуск – 2017»

школи мистецтв м.Вугледар

30 травня 2017 року у концертному залі культурно-дозвіллєвого центру відбулося урочисте свято «Випуск – 2017» та «Звітний концерт» школи мистецтв. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання дітей, незгасного ентузіазму адміністрації школи на чолі з директором.

Школа мистецтв проводжала у доросле життя 23 випускників, і це свято стало особливим не тільки для винуватців події, а й для усього педагогічного колективу, адже саме у ці дні школа проходила Державну атестацію. Гостями цього свята були перший секретер міської ради Володимир Вікторович Іваницький, начальник відділу культури і туризму Валентина Василівна Чумакова, директор Волноваської школи мистецтв Олена Василівна Хаджинова, директор Володимирської школи мистецтв Валентина Борисівна Пахомова, заступник директора з навчально-виховної роботи школи мистецтв м.Маріуполя Людмила Юріївна Іванова, директор художньої школи м.Маріуполя Людмила Сергіївна Касьяненко.

Директор школи Валаєва Ольга Миколаївна привітала випускників із закінченням школи, вручила свідоцтва про позашкільну освіту, а відмінникам – похвальні листи за високі досягнення у навчанні. Подякувала педагогічний колектив за плідну, творчу працю, а батьків - за надану допомогу школі.

Наших випускників привітав перший секретар міської ради Іваницький Володимир Вікторович. Він побажав випускникам мирного неба і щасливої долі, добра і здоров’я, кожному знайти свою стежину у житті й повертатися додому професіоналами для розбудови та процвітання рідного міста. Пролунали привітання в адресу випускників та слова подяки педагогічному колективу за творчу працю від начальника відділу культури і туризму Чумакової Валентини Василівни.

Пролунали щирі, зворушливі слова подяки від батьків педагогічному колективу школи.

По закінченню урочистої частини свята відбувся звітний концерт школи. У концертній програмі виступили солісти-інструменталісти, інструментальні та вокальні ансамблі учнів та викладачів, а на екрані проектувались відеокадри, які допомагали слухачам поринути у світ музики та її змісту.

В пам’яті всіх цей день залишиться відповідальним, зворушливим та радісним святом, а випускники - з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: