11 червня 2017 року, з нагоди святкування Дня Європи та підписання безвізового режиму для України, у м.Покровську відбулось яскраве, феєричне та масштабне дійство – «ЄвроФест-2017».

28 міст прийняли участь у фестивалі, кожне з яких представляло одну з країн Європи, культуру, традиції, національний одяг, національну кухню та творчі виступи. ЄвроФест проходив під егідою Донецької обласної державної адміністрації, за участю консулів, послів країн Європи.

Делегація з нашого міста, на чолі з міським головою Сіличем А.Ю. представляла Польщу. У спеціально відведеному секторі, були презентовані польські національні страви – бігос (bigos) і шарлотка (szarlotka), література та описання історичних, архітектурних,і туристичних пам'яток Польщі, Євро-вікторина, а всі учасники були одягнені в національні костюми.

Фестиваль розпочала яскрава урочиста хода країн Європи, вулицями міста до центральної площі. В продовженні заходу всіх учасників, делегатів та мешканців привітав Голова Донецької ОДА, керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. А протягом дня, на головній сцені фестивалю відбувалась концертна програма. Представники Вугледара також подарували глядачам свої творчі наробки. В рамках програми на сцені виступали Борис Гольцев з піснею «Jada wozy kolorove» та хореографічний колектив «Фієста» з танцем «Краковяк».

Це неймовірно масштабне, чудове дійство стало справжнім святом для всіх учасників ЄвроФесту, гостей та мешканців міста Покровська, подарувало масу приємних вражень та відчуттів. У завершенні фестивалю відбувся виступ призерів конкурсу «Євробачення-2017» гурту “SunStrokeProject» та українського колективу «Мед Хедс».

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: