На виконання закону України «Про позашкільну освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, 29-31 травня 2017 року було проведено державну атестаційну експертизу ПСМНЗ – школа мистецтв м.Вугледара Донецької області.

Згідно висновку атестаційної експертизи від 20 червня 2017 року, Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад – школи мистецтв м.Вугледара відповідає рівню освітньої діяльності «достатній», навчальний заклад визнано «Атестованим».

Вітаємо адміністрацію та колектив школи мистецтв! Бажаємо педагогічному колективу школи творчої наснаги, нових успіхів, плідної професійної діяльності, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів у великій справі естетичного виховання дітей та підлітків.

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: