День Знань!

В рамках акції «Світ знань відкриває книга» Вугледарська міська бібліотека для дітей провела свято до Дня Знань «Тепло моїх долонь, і розуму, і серця я Україні милій віддаю!» в актовій залі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2.

Працівники бібліотеки привітали освітян та школярів з новим навчальним роком і побажали їм міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань. На святі розмова йшла про найдорожче серцю кожної людини – про рідну Україну. Учні ознайомилися з основними державотворчими подіями, поглибили свої знання про культурну спадщину, звичаї, традиції, символи свого народу.

Захід супроводжувався слайд-презентацією, діти прослухали вірші й пісні про Україну та українську мову.

Танцювальні колективи школи презентували два танцювальних номери: танок «Європа» (6-А клас, кл. керівник Іванченко А.В.) і танок «Перлина»(10-а клас, кл. керівник Томіліна Л.П.). Учениця 6-а класу Лисицина Каміла (кл. керівник Іванченко А.В.) виразно та емоційно продекламувала вірш «Любіть Україну».

Нещодавно розміщене

Вугледарська міська ВЦА: