14-го березня пройшов конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. Сьогодні цей захід для нас особливий, тому що зі сльозами на очах відродилось Шевченківське слово та засяяло по-новому-зі скорботою, трагедією, надією…

У заході взяли участь 12 одних з найкращих юних читців загальноосвітніх шкіл та навчальних закладів. А оцінювало майстерність професійне й компетентне журі,методистів та працівників бібліотек міста.

Кожен учасник декламував свої улюблені вірші Т.Г.Шевченка і вплітав їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету. Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними костюмами. За підсумками конкурсу журі прийняло рішення щодо переможців та оголосило результати.

Призери отримали грамоти та подарунки, інші учасники заохочувальні призи.

Дякуємо учням та вчителям за якісну підготовку до конкурсу.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456