«TERPSICHORE – 2018» в м. Вугледарі

В рамках святкування Всесвітнього Дня танцю з ініціативи міського голови міста Сілича А.Ю. та з метою популяризації та розвитку хореографічного мистецтва в Вугледарському міському культурно-дозвіллєвому центрі відбувся чемпіонат Донецької області «TERPSICHORE – 2018».

Чемпіонат із сучасної, народної та класичної хореографії вже котрий рік проводить Всесвітня унії культури та мистецтв. Цього року цей захід відбувся за участю працівників міського центру дозвілля та хореографічних колективів міста. У чемпіонаті прийняли участь 12 хореографічних колективів з Покровська, Мирнограда, Новогродівки, Волновахського, Добропільського районів, які представили до уваги більше ста танцювальних номерів у різних номінаціях та вікових категоріях.

Суддівську колегію складали ліцензовані судді:

Головний суддя - Артем Пархоменко (Україна)- президент Всесвітньої унії культури та мистецтв, головний суддя конкурсів WorldUCA з сучасної хореографії в Україні та за кордоном, організатор міжнародних проектів у Словаччині, Болгарії, Греції.

Ірина Зозуля (м.Днепр) - суддя І категорії, основоположниця стріт – культури в Дніпрі та Дніпропетровської області, керівник мережі танцювальних студій «RED STAR»;

Тетяна Суслова (м.Покровськ ) - суддя вищої категорії, тренер національної збірної України з Хіп-хопу, лектор навчальних майстер-класів на Україні та закордоном;

Аліна Козлова - суддя І категорії, керівник танцювальної студії «DANCING SOUL», багаторазових чемпіонів обласних, та всеукраїнських змагань та конкурсів, члена національної збірної України на чемпіонаті Європи – 2018 року.

За рішенням суддів Перші міста та призовий сертифікат на суму у 10 тисяч гривень отримали хореографічні колективи «Ефект» і «Вікторія» (м.Вугледар) та «Фієста» (м.Волноваха). Всі учасники чемпіонату були нагороджені пам’ятними подарунками, сувенірами, кубками, медалями та грамотами.

По закінченню чемпіонату керівники та учасники мали унікальну змогу отримати подарункові майстер-класи від ведучих спеціалістів України (Суслової Т., Козлової А.).

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456