Світ мистецтва дуже яскравий та різноманітний, він вражає своєю палітрою та засобами виразності. Цей світ відкритий для кожного, тут кожен, тримаючи пензель в руках може висловити свої почуття та поділитися емоціями.

Долучитися до світу прекрасного мав змогу кожен охочий, і для цього днями був чудовий привід. В культурно-дозвіллєвому центрі відбулось свято образотворчого мистецтва, яке зустріло відвідувачів персональною виставкою Світлани Петрівни Клімової – майстра, який для своєї творчості, обрав техніку декупаж. Роботи вразили присутніх засобами виразності які використовує майстер в своїй творчості, окрім звичайних фарб це ще й різноманітний природній матеріал. Ознайомившись з творчістю С.П. Клімової, відвідувачі свята, серед яких були і поважні гості а саме: міський голова Сілич А.Ю., заступник начальника управління культури і туризму Донецької ОДА Певна А.В., виконуючий обов'язки директора Донецького обласного навчально-методичного центру культури Ловягін А.О. та інші, які долучилися до розпису «Мега писанки», першого арт-об'єкту міста Вугледара. Слід зазначити що ідея створення арт-об'єкту, яку запропонувала мистецька фундація «Дерево життя», покликана об'єднати творчій потенціал громади в справі змінення іміджу нашого міста де кожен може відчути себе митцем.

А для всіх охочих, нагадаємо, розпис писаки триває. Долучайтесь до лав фундації, змінюйте цей світ на краще силою мистецтва.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456