Installing Joomla

3 травня 2018 року у школі мистецтв відбувся творчий вечір циркового відділення «Цирк - це радість, цирк - це мир» присвячений Міжнародному дню цирка, який підготували викладачі Олександр Миколайович Моргун та Оксана Олександрівна Моргун. Глядачі, були ознайомлені із зародженням та розвитком циркового мистецтва у місті Вугледарі.

У концертній програмі виступили учні циркового відділення: Анастасія Храмова вперше на сцені виконала цирковий номер «Діско», «Танець з хула-хупами» виконали Вікторія Шалімова та Діана Немченко, Анна Курбацька виконала «Індійську казку», зачарували своїми номерами дует Вадим Маковецький, Діана Чабанюк та Євгеній Бондаренко.

Непоміченими не залишилася і самі юні вихованці циркового відділення, в їх виконанні була представлена «Пластична композиція».

Окрасою вечора були зразковий колектив «Романтик», у виконанні якого глядачі побачили номери «Танго», «Тростини», «Стільці».

Доповненням творчого вечора були юні музиканти: Єгор Моргун, Андрій Балинський, Тимофій Гріцун та вокальний дует Наталія Драчук та Анастасія Гуранич.

Глядачі довго аплодували, дякували, з гарним настроєм покидали концертний зал школи мистецтв.

Цирк – це завжди свято, це радість та, мабуть, самий демократичний вид мистецтва. Дивлячись на виступ циркачів дивуєшся їх вмінню, таланту. Радіючі за них радієш сам. Циркове свято – це диво!

4 9

4 10

4 11

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)