brend1

Аналітична інформація

про виконання бюджету по головному розпоряднику коштів Вугледарському міському управлінню соціального захисту населення

за 2019 року

Вугледарське міське управління соціального захисту населення є виконавчим органом міської ради, підзвітне і підконтрольне Вугледарській міській раді, підпорядковане виконавчому комітету міської ради, міському голові, Департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації, Міністерства соціальної політики України.

Управління є виконавчим органом Вугледарської міської ради з забезпечення реалізації державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, у тому числі учасників антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил та внутрішньо переміщених осіб. До основних функцій та завдань міського управління належить призначення та виплата різних видів допомог (при народженні дитини, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам антитерористичної операції, тощо), пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, в тому числі у грошовій формі, компенсацій на забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав тощо; видача посвідчень учасникам війни, особам з інвалідністю в наслідок війни, ветеранам праці, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи; забезпечення санаторно-курортним лікуванням та технічними засобами реабілітації осіб пільгових категорій; реалізація державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей; забезпечення виконання функції з перевірки цільового використання бюджетних коштів.

Управління в своїй діяльності керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Конституцією України, Законами України, атами Президента України і Кабінету Міністрів України, Податковим кодексом України, рішеннями Верховної Ради України, актами Міністерства юстиції України, рішеннями обласної ради, розпорядженнями голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, рішеннями Вугледарської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Положенням про Управління та іншими нормативно-правовими актами.

Затверджена штатна чисельність працівників управління у кількості 28 штатних одиниць, фактично 29 одиниць у зв’язку із заключенням контракту на 3 роки «Про проходження військової служби за контрактом» в Збройних силах України основного працівника, на виконання статті 119 КЗпП, за яким роботодавець зберігає місце роботи, посаду та середній заробіток.

Також управлінням разом з Вугледарським ЦЗ організовувалась активізація робіт по тимчасовій зайнятості незайнятих громадян шляхом організації громадських робіт тимчасового характеру по розповсюдженню інформаційних матеріалів про порядок надання житлових субсидій та пільг, технічній обробці та кур’єрській доставці матеріалів.

У зв’язку з передачею функцій з формування та реалізації державної соціальної політики з організації оздоровлення та відпочинку дітей, зросла позитивна динаміка оздоровчої компанії, а саме збільшилась кількість дітей, які відпочили та оздоровились у 2019 році. Відповідно використання коштів місцевого та обласного бюджетів склало майже 100%.

У лютому 2019 року була придбана інформаційна продукція з шрифтом Брайля (фасадна вивіска, таблички, мнемосхеми).

Відремонтовано вхід до загальної приймальні та центральний вхід управління, укладена тактильна поліуретанова плитка та встановлена подвійна тактильна накладка з контрастними вставками, як орієнтир для сліпих та слабозорих людей в якості направляючого індикатора позначення напрямку руху.

Використання бюджетних коштів Вугледарського міського УСЗН у звітному періоді здійснювалось відповідно до кошторису, плану асигнувань із загального та спеціального фонду міського бюджету, затверджених в установленому порядку, взяття фінансових зобов’язань в межах бюджетних призначень.

Фінансові операції здійснювались через реєстраційні рахунки, відкриті в Управлінні Державної казначейської служби України в Мар’їнському районі.

Аналіз виконання показників у межах бюджетних програм за звітний бюджетний період показав, що міським управлінням забезпечено виконання основних завдань, визначених законодавчо-нормативними актами: по міському управлінню – 29 бюджетних програм місцевого бюджету; територіальному центру – 1 бюджетна програма; міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 2 бюджетні програми.

Детальна інформація щодо виконання бюджету та результативних показників, що характеризують виконання бюджетних програм управління представлена у формах, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489, а саме:

- інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету;

- інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетних програм.

Публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2019 рік відбудеться 13.03.2020 о 10.00 у сесійній зали Вугледарської міської ради.

Начальник Вугледарського

міського УСЗН                                                                                       Т.В.Солоха