Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – оновлення плану зонування (зонінгу) міста Вугледара

Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Вугледарська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – оновлення плану зонування (зонінгу) міста Вугледара.

Підстава для розроблення: рішення міської ради від 21.03.2018 № 7/28-4 «Про оновлення плану зонування (зонінгу) міста Вугледара».

Замовник: виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

Мета проекту: оновлення плану зонування (зонінгу) міста Вугледара, розробленого у 2013 році. План зонування розробляється на основі генерального плану міста з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

Порядок і строк внесення пропозицій: пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб приймаються до 15 травня (включно) з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - оновлення плану зонування (зонінгу) міста Вугледара у письмовому вигляді за адресою: м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16, відділ містобудування та архітектури.

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток Рішення.PDF)Додаток Рішення.PDF