Повна назва документу державного планування:

Генеральний план м.Вугледара Донецької області

План зонування території м.Вугледара Донецької області

Орган, що буде приймати рішення про затвердження документу державного планування: Вугледарська міська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до частини п’ятої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  розпочинається з дня її оприлюднення та становить 15 днів. Громадськість у межах цього строку має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

Відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки оприлюднено на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради https://www.vugledar-rada.gov.ua у розділі «Документи — Містобудівна документація — Повідомлення».

Строк обговорення заяви — з дня її оприлюднення до 13 липня 2019 року включно.

Для більш детального ознайомлення необхідно звертатися до відділу містобудування та архітектури Вугледарської міської ради за адресою: вул. 30-річчя Перемоги, 16, м.Вугледар або за телефоном 0627364054.

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подавати до Вугледарської міської ради у письмовій формі (вул. 30-річчя Перемоги, 16, м. Вугледар, 85670) та електронному вигляді (wugledar1@gmail.com).

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.