brend1

У розвиток домовленостей, досягнутих під час проведення круглого столу з ініціативи Інституту громадянського суспільства та за підтримки Програми «U - LEAD з Європою», 19 квітня 2019 року, Вугледарським міським головою Андрієм Сіличем та Степненським сільським головою Мар’їнського району Геннадієм Шаповаловим підписано Меморандум про партнерство територіальних громад, який став підґрунтям для підписання тристороннього Меморандуму про співробітництво партнерства Вугледарської міської, Степненської сільської територіальних громад з Інститутом громадянського суспільства. Отже, вже сьогодні, ще до створення Вугледарської об’єднаної територіальної громади, започатковано співробітництво, спрямоване на розвиток територіальних громад.

19 01

19 02

08 квітня 2019 року представники БО «Всеукраїнський БФ «Горєніє» відвідали місто Вугледар, де зустрілися з міським головою Андрієм Сіличем та представниками громадських організацій зі складу коаліції, - підписантів Меморандуму розвитку демократії в східних регіонах України за підтримки Фонду Ганса Зайделя (Німеччина).

Були обговорені шляхи подальшої співпраці в рамках Меморандуму, щодо розвитку місцевого самоврядування, експертної підтримки та взаємодії з питань децентралізації, подальшого розвитку програм підтримки ВПО, сприяння розвитку побратимських відносин з містами країн ЄС.

08 04

На ДП «Шахта імені М.С. Сургая» 04.04.2019 року введено в експлуатацію 14 східну лаву пласта С11.

04 01

04 02

З 27 по 30 березня 2019 року у Київському палаці дітей та юнацтва проходив ІІІ Міжнародний дитячо - юнацький фестиваль - конкурс народної музики «ZOLOTE ZERNO». Кредо фестивалю: -«Фольк об’єднує серця».

Серед учасників фестивалю були вихованці школи мистецтв міста Вугледара. В номінації солісти – інструменталісти: Горбунов Святослав та Чертова Вікторія. У складі ансамблю «Співзвуччя» - Горбунов Святослав, Іванова Мілана, Крестьянов Гліб, Передерий Кароліна, Побізінський Олександр, Толстих Олександр, Чертова Вікторія, Шеліпов Олександр, Шеліпов Тихон, викладач - Лариса Березіна, концертмейстер – Олена Подхалюзіна.

За підсумками конкурсу юні дарування Вугледара здобули низку перемог: Горбунов Святослав – Лауреат ІII ступеня, ансамбль «Співзвуччя» – Лауреат ІІI ступеня та володар Сертифікату, що засвідчує його участь в наступному, IV Міжнародному фестивалі - конкурсі народної музики «ZOLOTE ZERNO», в 2020 році. Викладач Березіна Л.П відзначена Подякою за підготовку вихованців до фестивалю - конкурсу та особистий внесок у національно - патріотичне виховання підростаючого покоління засобами народної музики.

Родзинкою фестивалю стало феєричне виконання на Гала - концерті зведеного номера інструменталістів «Українські віртуози» (близько 140 осіб). На сцені одночасно грали: ансамбль народної музики «Первоцвіт» та ансамбль музичних інструментів «Експромт» Київського палацу дітей та юнацтва; Академічний колектив народної музики «Балалайка» (Польща), Народний художній колектив оркестр народних інструментів Палацу дитячої та юнацької творчості м. Мелітополь, Зразковий оркестр народних інструментів м. Кривий Ріг, Інструментальний ансамбль муніципальної школи мистецтв м. Сартрувіль (Франція), ансамбль «Співзвуччя» школи мистецтв м. Вугледара. Дійсно - «Фольк об’єднує серця»!

Вітаємо учнів та викладачів з перемогою, бажаємо подальших успіхів в досягненні нових творчих вершин!

02 06

Саме так визначив роль активної молоді міський голова Андрій Сілич під час спілкування із представниками студентської молоді Вугледарського коледжу Донецького державного університету управління 27 березня 2019 року.

Такий формат зустрічей вже стає традиційним. ЇЇ учасники не тільки обмінялися інформацією щодо проектів, які реалізуються чи заплановані до реалізації у місті, а також мали змогу обговорити проблемні питання розвитку Вугледара, що, перш за все, турбують молодь.

Окремою темою стало обговорення молодіжних ініціатив та шляхів взаємодії з владою з їх реалізації. Вже сьогодні саме завдяки позитивній енергії молоді, їх креативності в місті проходять не тільки цікаві фестивалі і акції, а втілені в життя проекти на території Молодіжного парку.

До речі, проект «Молодіжний парк» - громадська студентська ініціатива, що стала переможцем конкурсу Громадських проектів. Сьогодні студенти готові запропонувати свою концепцію подальшої розбудови Молодіжного парку. Бажання долучитися до обговорення і співробітництва з цього питання висловили і Агенція розвитку Вугледара, і Молодіжний центр «МІКС», і Центр «Спорт для всіх».

За дорученням міського голови питання облаштування молодіжного вільного простору у місті взято на особистий контроль профільним заступником міського голови Андрієм Бочковим.

28 01

28 02