brend1

10 вересня громада Вугледара вперше приймала таку кількість гостей із двох регіонів України. 20 представників та представниць Донецької та Луганської областей - учасники Робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості, приїхали до Вугледара з обмінним візитом, щоб ознайомитись з тим, як живе та розвивається невелике місто, як із спільних зусиль влади, мешканців та бізнесу зробити міцну громаду.

Учасники почали візит з ворк - шопу, відвідали чергове засідання Робочої групи, Вугледарську міську раду, наші освітні заклади, подивилися, як працює та розвивається малий бізнес у Вугледарі.

Захід проходив за підтримки постійних партнерів громади - Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), в рамках проекту «Формування сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості» та фінансування Європейського Союзу.

12 06

06 01

06 02

06 03

Молодіжна рада, засідання якої пройшло 3 вересня 2019 року під головуванням заступника міського голови Бочкова А.В., долучилася до ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового молодіжного консультативно - дорадчого органу, який здійснюватиме діяльність при Вугледарській міській раді.

Крім того, учасники засідання мали змогу обговорити інформацію щодо запровадження у Вугледарі Школи молодого лідера громади у партнерстві з БФ БО «Горєніє». Свою діяльність презентували міський Молодіжний центр «МІКС» та Центр громадських ініціатив «SOVA».

04 03

04 04

04 05

04 06

02 001

02 02

02 03

02 04

За участі міського голови Сілича А.Ю., заступника міського голови Бочкова А.В. 29.08.2019 відбулася зустріч представників Датської Ради у справах біженців в Україні із спеціалістами соціальних служб, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста з питань спільної роботи в проекті «Допомога постраждалим від мін та вибухонебезпечних залишків конфлікту на сході України», що реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

30 01

30 02