brend1

17 travnja 2018 roku den vyshyvanky 4

08 01

26 01

24 квітня 2019 року відбувся сольний концерт учениці 7 класу фортепіанного відділу школи мистецтв (клас викладача Олени Подхалюзіної) - Світлани Бахтіярової, талановитої юної виконавиці, переможниці шкільних конкурсів «Українські візерунки», «Юний піаніст», лауреата Відкритого районного фестивалю - конкурсу «Український сувенір» (м. Волноваха), дипломанта Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю – конкурсу «Українське намисто» (м. Краматорськ).

Сольний концерт «Тобі, Вугледаре, моя любов і творчість», приурочений 55 - річчю заснування міста Вугледара, став творчим дарунком рідному місту.

До уваги слухачів були представлені твори композиторів різних епох – від класиків до сучасності: Л. Бетховена, А. Лешгорна, Ф. Лейа, П. де Сенневіля, О. Туссена, С. Джопліна, Г. Ціммера, О. Лисенка, О. Саратського.

Крім сольної гри, разом з викладачем, були виконані ансамблі на двох фортепіано: регтайм С. Джопліна «Артист естради» та музика Ф. Лея до фільму «Історія кохання».

25 01

25 02