Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

В роботі міської влади є і залишаються пріоритетними питання безпечного стану навколишнього середовища. Тому не випадково найбільш глобальні проєкти, що реалізуються у Вугледарі, саме проєкти екологічні, які неможливо було реалізувати без фінансової підтримки донорів і партнерів. За що їм велика подяка.

В поточному році запрацював сучасний комплекс очисних споруд, що повністю відповідає вимогам природоохоронних та екологічних стандартів, забезпечує захист навколишнього середовища, і зокрема, річки Кашлагач.

Реконструкція, осучаснення і модернізація очисних споруд, які понад 50 років працювали без капремонту, проведена завдяки фінансовій підтримці Донецької облдержадміністрації.

Найближчим часом місто припинить використання рідкого хлору для знезараження питної води. Завдяки проєкту «Поліпшення доступу до безпечної питної води», який здійснюється за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), скоро на повну міць запрацює сучасна електролізна установка знезараження питної води гіпохлоритом натрію. Небагато міст України можуть похизуватися подібним обладнанням.

15 01

15 0215 03

15 04

 

У листопаді стартувала друга хвиля навчання в «Університеті комунікатора» за сприяння Благодійного фонду «Горєніє». Отже, навчання майбутніх комунікаторів продовжується.

У Вугледарі другий модуль тренінгів в рамках «Університету комунікатора» відбувся 12 листопада в молодіжному центрі «МІКС».

14 01

14 02

 

Бажаю Вам здоров’я, сил, достатку, родинного затишку, миру і злагоди, наснаги,  успіхів у роботі, натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. Нехай вас завжди супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! 

Міський голова                         Андрій Сілич

01 08

Добіг до завершення проєкт «Літературно - меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом», який (єдиний на Донеччині) став переможцем всеукраїнського конкурсу культурно - мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» 2019 року, і реалізовувався в рамках програми Уряду та Міністерства культури України.

Отже, 31 жовтня 2019 року, у місті Вугледарі відкрився незвичайний літературно - меморіальний простір під відкритим небом. Це данина пам’яті Анатолію Васильовичу Овсієнку, талановитому вугледарському поету – гумористу, члену Спілки письменників України.

Ідейниками та ініціаторами проєкту став творчий і завзятий колектив міської публічної бібліотеки. Драйвер проєкту - Олена Шаніна. Яскравий мурал на будинку, де жив і творив А. Овсієнко, літературні лавочки і ліхтарі, розкрита книга. А ще нові видання збірок творів поета, в тому числі і шрифтом Брайля. Саме такий підхід до справи збереження творчої літературної спадщини був запропонований авторами проєкту.

Успішна реалізація проєкту «Літературно - меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом» стала можливою також завдяки зацікавленості і допомозі багатьох небайдужих людей і організацій міста.

01 01

01 0201 03

01 0401 05

 

 

Сьогодні, 28 жовтня, о 11.00 на бульварі Шахтарському біля пам’ятного каменю відбувся урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України. Присутні поклали квіти до пам’ятного каменю «Захисникам Вітчизни від вдячних нащадків»

28 01

28 0228 03

28 04

28 05