Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Сьогодні, коли коронавірус розповсюджується світом, ми розуміємо важливість вжиття рішучих заходів у боротьбі з поширенням вірусу і звикаємо жити в умовах карантину.

Щоб мінімізувати можливість поширення вірусу, створений міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, читко і неухильно виконуються вимоги обласного штабу.

Наша головна мета - збереження здоров’я мешканців Вугледарської ОТГ. Для цього запроваджені додаткові заходи й обмеження по закладам освіти, медицини, культури, спорту, торгівлі, ринків, тощо. Припинені заняття у школах, також у дошкільних, позашкільних закладах, шкільних гуртках та секціях, ДЮСШ. Прийнято ряд рішень щодо життєдіяльності громади в умовах карантину.

На сьогодні ситуація стабільна і контрольована.

Насамперед хочу подякувати всім вугледарцям, приватним підприємцям, керівникам ОСББ які з розумінням поставилися і неухильно виконують рекомендації життя в умовах карантину.

Окрема подяка медичним працівникам, поліцейським, рятівникам, працівникам комунальних підприємств Вугледару, службовцям органів місцевого самоврядування та державним службовцям, які в надскладних умовах неухильно продовжують виконувати свої посадові обов’язки.

Вугледарські медики мають чіткий план й алгоритм дій щодо профілактики коронавірусу. На теперішній час вони забезпечені засобами захисту, необхідними медикаментами. В міському бюджеті передбачені додаткові кошти і здійснюється придбання всього необхідного для захисту і тестування здоров’я мешканців громади.

Вугледарське міське управління соціального захисту населення спільно з Територіальним центром соціального обслуговування організовує Швидку соціальну допомогу з доставки продуктів харчування або медикаментів.

Комунальні підприємства працюють у посиленому режимі для безперебійного забезпечення питною водою, водовідведення, опалення, вивозу сміття, прибирання території та обеззараження загальних місць.

Не піддавайтеся паніці, не слухайте і не розповсюджуйте чутки провокаторів! Користуйтеся достовірною інформацією з офіційних джерел.

Постійно оновлюється інформація на офіційному сайті Вугледарської міської ради, сторінках у Facebook, Telegram, Viber, здійснюється інформування громадян з системи оповіщення і гучномовців.

Зберігайте спокій, залишайтеся вдома і контролюйте місцезнаходження своїх неповнолітніх дітей, уникайте скупчень людей, ретельно і часто мийте руки або обробляйте їх антисептиком!

Ситуація на території Вугледарської ОТГ цілком стабільна і контрольована.

Все буде добре! Разом переможемо!

Міський голова                                                           Андрій СІЛИЧ

З метою мінімізації відвідування публічних місць громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, Вугледарське міське управління соціального захисту населення спільно з Територіальним центром соціального обслуговування організовує ШВИДКУ СОЦІАЛЬНУ ДОПОМОГУ, а саме:

 якщо Ви знаходитесь у групі ризику захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19 і потребуєте послуги з доставки продуктів харчування або медикаментів, звертайтеся за тел. 6-44-62 або 6-50-74.

Ми вирішимо питання з доставки необхідного.

Дотримуйтесь правил особистої гігієни та будьте здорові!!!»

З повагою

Начальник Вугледарського

міського УСЗН             Тетяна СОЛОХА

З метою максимального охоплення мешканців Вугледарської міської територіальної громади
СТВОРЕНО:

співтовариство у Viber Вугледар міська рада.

Доєднуйтесь до співтовариства у Viber "Вугледар Мiська рада» https://invite.viber.com/?g2=AQAeoMjqrRi4b0tDLrRdm2lqISXRisqwKScTFLB9qWH3rCoukKA4wEWGsa23bthh"


Канал в Telegram «Вугледар міська рада» t.me/vugledarmr

ВАРТО ЗНАТИ!

У зв’язку з введенням обмежувальних заходів через розповсюдження гострої респіраторної вірусної інфекції, спричиненої СОVID-19, стосовно усіх питань з надання первинної медичної допомоги, просимо телефонувати своєму сімейному лікарю!!!

Лікар після спілкування з пацієнтом вирішить питання подальшої тактики ведення: чи запропонує відвідати амбулаторію, чи огляне вас вдома, чи проконсультує в телефонному режимі.

Ви також маєте можливість отримати консультації сімейних лікарів у телефонному режимі.

Електронні рецепти за програмою «Доступні ліки» також можна отримати у телефонному режимі.

Мешканців громади, які повернулися з країн із спалахами ГРВІ, спричиненими COVID-19, ЗАКЛИКАЄМО відразу зателефонувати своєму сімейному лікарю та залишатися вдома на самоізоляції протягом 14 днів під спостереженням медичних працівників.

Станом на 23.03.2020 року під наглядом сімейних лікарів, лікарів - педіатрів знаходяться 9 осіб, які повернулися з-за кордону, без проявів захворювання.

При перших симптомах респіраторних захворювань ЗАЛЕТЕФОНУЙТЕ сімейному лікарю чи лікарю - педіатру та ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!! Лікар буде діяти згідно алгоритму надання медичної допомоги!!!

Зберігайте спокій та тримайте зв’язок зі своїм сімейним лікарем!!!

Користуйтеся інформацією лише з надійних джерел і пам’ятайте: вірус паніки страшніший за коронавірус.

Всі актуальні та достовірні дані, рекомендації та інструкції – на офіційних каналах МОЗ України.

Бережіть себе та будьте здорові!!!

До уваги мешканців міста Вугледара!

КООРДИНАТИ ЛІКАРІВ

АМБУЛАТОРІЯ № 1(вул. Молодіжна,19)

Реєстратура – (06273) 6-41-24; 0500122338

  1. Максименко Оксана Володимирівна – 0503428928
  2. Богун Ніна Петрівна – 0503428931
  3. Кулумбегова Олена Михайлівна – 0503428938
  4. Калініченко Олена Дмитрівна – 0503428921
  5. Вашето Наталія Володимирівна – 0503428985
  6. Семенчук Інна Віталіївна – 0503428970
  7. Ірза Лідія Назифівна – 0503428993
  8. Сіріченко Світлана Миколаївна – 0503428996

АМБУЛАТОРІЯ № 2(вул.13 Десантників,3)

  

Реєстратура – (06273)6-40-55

     1.Кошелюк Анастасія Валентинівна – 0503428970

СOVID – 19 Донецька обл.

Гаряча лінія цілодобово

(38)050-185-75-80

(38)050-614-54-66

Адміністрація КНП «ЦПМСД Вугледарської міської ради»

         

Розпорядження міського голови від 23.03.2020 №50/1-20-д «Про посилення заходів щодо запобіганню занесенню і поширенню на території Вугледарської міської об'єднаної територіальної громади гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19» доступне за посиланням: 

https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/dokumenti/rozporyadzhennya-miskogo-golovi/10584-23-03-2020-50-1-20-d-pro-posilennya-zakhodiv-shchodo-zapobigannyu-zanesennyu-i-poshirennyu-na-teritoriji-vugledarskoji-miskoji-ob-ednanoji-teritorialnoji-gromadi-gostroji-respiratornoji-infektsiji-sprichinenoji-koronavirusom-covid-19