brend1

Вихованці школи мистецтв Вугледара взяли участь у ІV Всеукраїнському конкурсі професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», що проходив 21 - 22 лютого 2020 року у м. Дніпро (на базі музичної школи №15). Оцінювання конкурсних програм здійснювало журі у складі провідних музикознавців, високопрофесійних викладачів, музично -громадських діячів України.

В конкурсі брали участь виконавці – інструменталісти та інструментальні ансамблі, вокалісти, фольклорні колективи, композитори з багатьох міст України.

За підсумками конкурсу юні таланти Вугледара отримали низку перемог за різними номінаціями:

у номінації «фортепіано» І місце - Ігнатенко Денис (вікова категорія «Юнацька»);

у номінації «народні інструменти»: І місце  – Брьохов Ілля (акордеон) (вікова категорія «Середня»), Нагорна Ольга (акордеон) (вікова категорія «Старша»). ІІ місце – Деркач Нікіта (гітара) (вікова категорія «Молодша»), Кручінін Юрій (гітара) (вікова категорія «Середня»), Потоцький Артем (гітара) (вікова категорія «Середня»). ІІІ місце – Кравцов Максим (акордеон) (вікова категорія «Старша»);

у номінації «струнно - смичкові інструменти»: ІІ місце – Гарькавенко Варвара (вікова категорія «Юнацька»). ІІІ місце – Чертова Вікторія (вікова категорія «Молодша»).

У номінації «ансамблі»: І місце – дует гітаристів «Штиль». ІІ місце – інструментальний ансамбль «Співзвуччя», ансамбль гітаристів «Альянс».

Нагорна Ольга (6 кл. акордеону) отримала запрошення на участь у Гала– концерті.

Вітаємо учнів та їх педагогів з перемогою, бажаємо подальших успіхів в досягненні нових творчих вершин!