12 квітня 2021 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області та Вугледарською міською радою.

Першим проєктом, за яким відбуватиметься співпраця згідно Меморандуму, є проєкт «Поліцейський офіцер громади». Це пілотний проєкт, що запроваджений Національною поліцією в низці областей, в тому числі і у Донецькій області, і, який вже приніс позитивні результати і досвід якого буде розповсюджено на всю територію України. Підтримку проєкту також надають міжнародні партнери – програма ООН з безпеки і розбудови миру.

Отже, завдяки реалізації вищезгаданого проєкту, в межах Вугледарської міської територіальної громади, а саме у Степненському старостинському окрузі та на території Новоукраїнській сільській раді, невдовзі запрацюють поліцейські офіцери громади, що дозволить сільським територіям стати більш безпечними, а мешканцям - більш захищеними.