3 грудня 2021 року керівник Вугледарської ВЦА Сергій НОВІКОВ зустрівся з членами найбільшої в громаді громадської організації "Спілка шахтарів з інвалідністю та ветеранів праці". Під час зустрічі очільник ВЦА не тільки ознайомився з напрямами діяльності Спілки, але й з колом проблемних питань, що турбують членів організації та потребують допомоги з боку місцевої влади. Сергій НОВІКОВ, разом з головою організації Олександром Рогульським, намітили основні задачі та шляхи взаємодії з вирішення окреслених проблемних питань. Треба зауважити, що візит керівника громади до Спілки, очікуваний і дуже важливий, став не єдиною подією в цей день. Сьогодні відбуваються фінальні ігри змагань з дартсу, шахів, настільного тенісу. Це вже традиційні змагання, які організовуються відділом у справах фізичної культури і спорту разом зі Спілкою шахтарів з інвалідністю та ветеранів праці до Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями.

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456