brend1

В рамках виконання завдань за призначенням в складі Операції об’єднаних сил, в невеличкому шахтарському місті Вугледар Донецької області розпочав свою діяльність один із підрозділів Збройних Сил України.

Цей не численний військовий організм, завдання якого полягають у своєчасному логістичному забезпеченні українських підрозділів, був лише нещодавно сформований. Проте, особовий склад має значний досвід, неодноразово виконував подібні завдання на Донбасі.

Рівень дисципліни військовослужбовців, розуміння дотримання правил поведінки у громадських місцях та поваги до місцевих мешканців – є на досить високому рівні.

А перші позитивні враження про місто Вугледар, які виникли у наших військовослужбовців – це чистота та порядок на вулицях, вічливість та привітність мешканців міста.

– Ми постійно вживаємо вичерпних заходів щодо організації безпеки мирного населення та захисту громадян, – відзначив командир військової частини. – Сподіваємось на те, що найближчим часом наш підрозділ та військовий колектив стане невід’ємною частиною громади Вугледара.

Нещодавно розміщене