Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Наприкінці року прийнято підбивати підсумки того, що зроблено, окреслювати плани на майбутнє. А головне, це гарний привід висловити слова щирої подяки всім тим, хто протягом року вніс частинку свого серця, своєї душі, своєї енергії, розуму, роботи у загальний внесок розвитку нашого міста.

Дякуємо всій територіальній громаді міста Вугледара, депутатському корпусу, виконавчим органам міської ради, керівникам та трудовим колективам містоутворюючих підприємств, установам, організаціям та закладам міста, підприємцям, громадському сектору, а також Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово - цивільній адміністрації, департаменту екології і природних ресурсів Донецької ОДА, народному депутату України, партнерам міжнародної технічної та гуманітарної допомоги, вітчизняним і міжнародним фондам і організаціям, суміжним сільським громадам за плідну співпрацю, допомогу і підтримку.

Протягом 2017 року У МІСТІ ВУГЛЕДАРІ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО Стратегію розвитку міста Вугледара до 2030 року та План Дій сталого Енергетичного Розвитку міста Вугледара до 2030 року.

ЗабеЗПЕЧЕНО харчування школярів - учнів початкової ланки (1-4 класи) та дітей пільгової категорії (загалом 758 учнів) - на 100 % за рахунок бюджету у 2017 - 2018 навчальному році.

Своєчасно розпочато опалювальний сезон 2017 - 2018. Забезпечено головну умову, необхідну для сталого отримання міською котельнею газу протягом опалювального сезону, - отримано номінації на придбання природного газу.

На житлових будинках та будівлях комунальної власності встановлено нові покажчики з назвою вулиці та номером будинку. Для забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення влаштовано 2 пандуси.

Завершено програму щодо впорядкування покажчиків міського господарства, оновлення вивісок об’єктів торгівлі і сфери обслуговування. Реалізація даної програми дозволила додатково залучити до Програми економічного і соціального розвитку на благоустрій міста Вугледара 10 млн. грн. з обласного бюджету.

Встановлено 28 дитячих ігрових майданчика (387,2 тис. грн.), один великий ігровий майданчик (76 тис. грн.); два спортивних майданчика «Воркаут» за сприяння Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні та організації «Молодь України», ігрові майданчики у закладах дошкільної освіти. У 2017 році реалізовано проекти будівництва спортивних майданчиків для гри в міні-футбол з покриттям «штучна трава» на території шкіл міста - загальною вартістю майже 4,0 млн. грн. У загальноосвітніх навчальних закладах встановлено тренажерне обладнання для спортивних майданчиків (3 одиниці на суму майже 180 тис. грн.).

15

Реалізується міська програма роботи з обдарованими дітьми. Вісім обдарованих дітей отримують стипендії Вугледарської міської ради у розмірах від 200 до 1000 грн. на місяць. Влітку поточного року на базі загальноосвітніх закладів було організовано роботу пришкільних таборів з денним перебуванням дітей 1 - 5 класів (130 осіб). Для їх роботи виділено 30,8 тис. грн. з міського бюджету.

Забезпечено на 100% транспортні послуги для виїзду команд ДЮСШ на змагання у межах області. Спортсмени забезпечені харчуванням та оплатою за проживання у гуртожитках та готелях.

Стипендію міського голови призначено 13 спортсменам і 3 тренерам відповідно до міської Програми стимулювання та заохочення провідних спортсменів та їх тренерів (з міського бюджету виділено 50,0 тис. грн.).

Медичні заклади забезпечені витратними матеріалами для проведення лабораторних досліджень, рентгенобстеження та деззасобами.

ЗДІЙСНЕНО 420 закупівель за процедурами електронних закупівель у системі PROZORRO. Середнє зниження ціни складає 11,7%. Економія  - 1,4 млн. грн.

У місті успішно реалізується Урядова програма «Доступні ліки».

Відповідно до рішення суду звільнено земельну ділянку від самовільно зведеної споруди - кафе «50/50».

РОЗРОБЛЕНО: схему організації дорожнього руху, визначено місця розташування пішохідних переходів, 4 переходи оснащені засобами обмеження швидкості руху.

ВИКОНАНО роботи з реконструкції першої черги очисних споруд (за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища). Запущено Першу лінію очищення стічних вод. Розробляється проект другої черги реконструкції, реалізація якого дозволить повністю відновити працездатність очисних споруд міста, які не ремонтувались з моменту їх будівництва у 1964 році.

12

Капітальний ремонт асфальтового покриття автомобільних доріг та тротуарів по вулицях Трифонова, 13 Десантників, Шахтарська, Молодіжна, дороги до кладовища в обсязі 35 тис.м2 та поточний ремонт 2 тис.м2 міських доріг та тротуарів. На проведення ремонтних робіт витрачено майже 10 млн. грн., 8,5 з яких– кошти обласного бюджету. Влаштовано дві пішохідні доріжки із мощенням ФЕМ-плиткою (220 тис. грн. з міського бюджету);

Капітальний ремонт покрівель 15 житлових будинків на загальну суму 1 млн. 207 тис. грн. Відремонтовано 3236 м2 м’якого рулонного покриття. Це будинки по вулиці Миру 5. 6; Молодіжна 10, 11, 14;18; Шахтарська 4, 32, 34, 42, 44; 30-річчя Перемоги 1, 3, 5, 7.

Закуплено матеріали для капітального ремонту ділянки каналізаційної мережі біля житлових будинків №14, 16, 17 по вул. Молодіжна та заміна аварійних ділянок водопроводу з кільцевої системи водопостачання.

Капітальний ремонт правого крила першого поверху головного корпусу міської лікарні; модернізація системи подачі кисню.

ПІДГОТОВЛЕНО:

- проектно – кошторисну документацію за двома великими проектами: «Будівництво комунального ринку» та Реконструкції бульвару Шахтарський. Проведено комплексну експертизу та отримані позитивні експертні звіти, що дасть змогу розпочати реалізацію проектів найближчим часом.

13

- проектно - кошторисну документацію та проект відведення земельної ділянки під будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг (кошторисна документація направлена для проходження державної експертизи);

- низку проектів з реконструкції та капітального ремонту дитячо – юнацької спортивної школи та проектів розвитку спортивної бази закладу (всього 8 проектів).

- виконано проектну документацію робочих проектів: реконструкції покрівлі лікарні (шатрова покрівля, загальна вартість проекту 4,0 млн. грн.); термомодернізації будівлі лікарні (загальна вартість проекту 9.0 млн.); модернізації (загальна вартість – 2,5 млн. грн.);

- проект з реконструкції системи опалення, термомодернізації та реконструкції будівлі міського культурно- дозвіллєвого центру.

На особливому контролі програма з будівництва власної зовнішньої системи питного водопостачання. Об’ємна та складна програма потребує певного часу для її поступової реалізації, тим не менш, отримано Детальний план території біля села Богоявленка, необхідний для дозволу на розробку Проекту землеустрою під будівництво фільтрувальної та насосної станцій, укладення договору сервітуту для прокладення водоводу.

РЕАЛІЗОВАНО проект «Реконструкція електробойлерної дошкільного навчального закладу №1 «Джерельце» з установкою теплоакумуляційного баку (загальна вартість 529,6 тис. грн.). Міська програма «Реконструкція зовнішнього електропостачання дитячо - юнацької спортивної школи м. Вугледара» на суму 211,3 тис. грн.

Реалізовано проекти щодо забезпечення мінімально- достатнього рівня безпеки: встановлені механічні рухомі агрегати в комплекті чотирьох виїзних воріт пожежного депо (145,0 тис. грн.); паркан біля адміністративної будівлі міського відділення поліції (151,0 тис. грн.);

Реалізовано міську програму з обладнання загальноосвітніх шкіл навчальним, технологічним, спортивним, мультимедійним обладнанням, меблями та впровадження системи сучасного освітлення (вартість виконання програми склала 266,1 тис. грн.).

Завдяки реалізації міської цільової програми «Розвиток бібліотек» відремонтовано нове приміщення публічної бібліотеки, придбано бібліотечне обладнання, стелажі, меблі, кафедри, оргтехніка, поповнено бібліотечний фонд новими українськими книгами, проведено передплату періодичних видань. На черзі ремонт та облаштування приміщення бібліотеки для дітей. В рамках реалізації міської цільової програми «Дитяча філармонія» в 2017 році за рахунок додаткових коштів придбано 2 бандури і електропіаніно.

17

Реалізовані заходи з укріплення матеріально – технічної бази дитячо - юнацької спортивної школи. За кошти міського бюджету придбано спортивного інвентарю та обладнання: табло борцівське, рукавички, шоломи боксерські, груша боксерська, тренажер, ворота футбольні, мячі футбольні, форма легкоатлетична, координаційна драбина, манекени для боротьби, форма футбольна, диски важкоатлетичні, штангетки, медболи, гриф важкоатлетичний, форма борцівська).

Для провідних важкоатлетів міста придбано професійну важкоатлетичну штангу фірми «Елейко».

4

Для медичних закладів міста за рахунок коштів спеціального фонду придбано: медичне обладнання (центрифуга СМ-3,01, мікроскоп «Мікмед-5» (біонуклярний) - 2шт., апарат для зварювання живих тканин ЕКВЗ-300 ПАТОНМЕД, ваги електронні ТВЕ-0,21-0,001/2, стерилізатор повітряний ГП-80); автомобіль для надання амбулаторної допомоги – 360,0 тис. грн. Також було придбано 2 електрокардіографи, оновлено медичні меблі в кабінетах прийому лікарів: кушетки, столи маніпуляційні, замінені меблі (шафи та столи), столи пеленальні.

            ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ з реалізації заходів по створенню опорної школи на базі Вугледарського НВК «МРІЯ». І етап проекту - реалізація 4 підпрограм за рахунок коштів державного бюджету. Проекти реалізовано на загальну суму майже 11 млн. грн.

          11

У закладі відремонтовано покрівлю (замінено на шатрову), санвузли першого і третього поверхів, всі коридори, 15 кабінетів, актова зала на 160 місць. Придбано приладдя, матеріалів та обладнання на суму 6,2 млн. грн., в тому числі, мультимедійне та навчальне обладнання (15 екранів, 28 проекторів, мікшерний пульт, 2 колонки, 22 комп'ютери і ноутбуки, 56 нетбуків та 20 МФУ). За рахунок коштів міського бюджету закуплено меблі для комп'ютерного класу, меблі для конференц-залу та завісу в актовий зал школи – 66,0 тис.грн.

ІІ етап проекту - «Капітальний ремонт». Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі будівлі – 187,3 тисячі євро за рахунок коштів Північно - європейської корпорації НЕФКО. Виконано роботи з утеплення цоколю будівлі, встановлено 201 металопластикове вікно, завершуються роботи по утепленню головного фасаду школи. Після завершення термомодернізації будівлі НВК «Мрія» розпочнуться роботи з термомодернізації будівлі загальноосвітньої школи №2. ІІІ етап проекту - «Капітальний ремонт приміщень, внутрішніх та зовнішніх мереж, облаштування території НВК «МРІЯ» вартістю 20,5 млн. грн. Проект охоплює такі види робіт, як капітальний ремонт 30 приміщень, ремонт шкільної їдальні та харчоблоку, капремонт внутрішніх та зовнішніх мереж, благоустрій та озеленення території закладу, облаштування огорожі, створення комбінованого спортивного майданчика, зовнішнє освітлення. Виконуються будівельні роботи з капремонту 6 кабінетів початкової школи, кабінету фізики та трудового навчання, ремонту медичного кабінету. Ведеться реконструкція службового приміщення на другому поверсі, овочевого складу харчоблоку, сантехнічні та електротехнічні роботи.

8

СТВОРЕНО з метою здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, - відділ праці На відділ покладені функції з інспектування своєчасності та обсягів оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.

Відділ державної архітектурно- будівельної контролю. На теперішній час триває процедура прийняття повноважень від Державної архітектурно – будівельної інспекції.

НАДАНО 3356 адміністративних послуг, 4208 послуг з питань державної реєстрації, 2646 консультацій. Укладено Договори про співпрацю: з Регіональним сервісним центром МВС України в Донецькій області щодо організації на території міста роботи мобільного сервісного центру МВС (з квітня за отриманням послуг звернулося 102 особи); з Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області щодо державної реєстрації громадських об'єднань із статусом юридичної особи (з червня звернулося 12 суб’єктів). Розглядається пропозиція юстиції щодо надання послуг з реєстрації актів цивільного стану.Місто Вугледар - єдине місто в Донецькій області, що здійснює он-лайн реєстрацію та припинення фізичних осіб - підприємців через портал iGov. Ці послуги надаються всім бажаючим мешканцям області.

14

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА: 1124 сімей одержують допомогу на дітей згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»; 102 особи - державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям; 194 особи - державну соціальну допомогу як інваліди з дитинства та діти – інваліди. Компенсаційні виплати одержують 19 фізичних осіб, які надають соціальні послуги інвалідам та громадянам похилого віку. Кількість пільгової категорії громадян, а це ветерани війни, праці, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС та інші пільгові категорії, – 4594 особи. Кількість одержувачів житлових субсидій збільшилась по відношенню до показників 2016 року та складає 3287 сімей. Видатки на зазначені цілі склали майже 18 млн. грн. Це майже 50% домогосподарств міста.

Надано матеріальну допомогу сім’ям на лікування дітей – інвалідів до 18 років – 20 сім’ям на суму 150,0 тис. грн.; одноразову матеріальну допомогу мешканцям міста, які опинилася в складних життєвих обставинах, 85 мешканцям на суму 800,0 тис. грн.

Залучено гуманітарної допомоги: фінансової підтримки вимушено переміщеним особам від Чеської неурядової організації «Людина в біді» (198,0 тис. грн); Міжнародного Благодійного фонду «ДОРКАС» (80,6 тис. грн.). До реєстру користувачів гуманітарної та благодійної допомоги внесено 3631 осіб, в тому числі 1977 сімей, в яких виховуються 1036 дітей. Медичної гуманітарної допомоги на суму 8,7 млн. грн. від об'єднання церков ХВЄ, МБО «Служба порятунку дітей», Центр взаємодопомоги «Врятуємо Україну».

ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД. У 2017 році було ініційовано питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад в рамках затвердженого Перспективного плану формування територій громад Донецької області. Ініціативна пропозиція була винесена на громадське обговорення Вугледарської територіальної громади. Громадські слухання відбулися 09 червня 2017 року. Пропозицію було підтримано. За результатами громадського обговорення міською радою надано згоду на добровільне об’єднання територіальних громад. До всіх громад були направлені офіційні листи - пропозиції щодо об’єднання, які були розглянуті у громадах. За підсумками прийнятих рішень надано згоду на добровільне об’єднання: Степненською, Богоявленською, Павлівською сільськими радами Мар’їнського району; Єгорівською, Микільською, Петрівською сільськими радами Волноваського району.

            Розпорядженням міського голови від 06.09.2017 № 251-д утворено спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, до складу якої увійшли представники всіх громад, які надали згоду на об’єднання у рівній кількості осіб від кожної громади. На даний час спільною робочою групою обговорюється план організаційних заходів, готуються проекти відповідних рішень, які в подальшому будуть винесені на громадське обговорення.

ВПЕРШЕ В 2017 РОЦІ:

Запроваджено Програму бюджетування за участі громадськості за сприяння та підтримки USAID та Інституту бюджетування та з метою залучення громадськості до вирішення місцевих проблем запроваджено. Проведено конкурс громадських проектів (подано 30 проектів, 23 з них брали участь у голосуванні). За підсумками голосування переможцями стали 10 проектів, які набрали найбільшу кількість голосів. Реалізація проектів запланована на 2018 рік.

1Акція Гром проект

Реалізовано проект з облаштування вільного простору для осіб з числа ВПО за підтримки Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні.

Започатковано Програму заохочення обдарованих дітей та молоді міста з виплатою грошової винагороди. До винагороди були представлені 21 особа з числа дітей та молоді.

5

Діти міста оздоровлені за методом часткового відшкодування вартості путівок до дитячих оздоровчих закладів Донецької області (29 дітей на загальну суму майже 49,0 тис. грн.).

Започатковано урочисте вручення Стипендій міського голови провідним спортсменам та їх тренерам.

Відбувся перший любительський велопробіг з нагоди Дня незалежності України.

3Велопробіг

Вперше, в рамках реалізації міської програми «Зірка ВЕСТ», забезпечено транспортом творчі колективи міста для участі в обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах і фестивалях (взято участь у більше, ніж 20-ти конкурсах різного рівня). Підтвердженням тому є чисельні призові місця і перемоги наших колективів.

З вересня 2017 року запроваджено роздільний збір твердих побутових відходів Отримано 90 одиниць контейнерів для роздільного збору ТПВ та сміттєвоз MAN. Відповідно до Схеми санітарного очищення розпочато будівництво сміттєсортувальної станції.

9

У грудні 2017 року придбано у комунальну власність територіальної громади три (!) однокімнатні квартири (соціальне житло) і один житловий будинок, в якому розташується дитячий будинок сімейного типу. Це стало можливим завдяки підтримці на державному рівні. Відповідно до Постанови КМУ від 15.11.2017 №877 міський бюджет м. Вугледару отримав субвенцію з державного бюджету. 18.12.2017 Вугледарською міською радою було прийняте рішення щодо придбання одного житлового будинку та трьох однокімнатних квартир у комунальну власність територіальної громади міста. 19 та 20 грудня поточного року міським головою від імені Виконавчого комітету Вугледарської міської ради були нотаріально укладені відповідні договори купівлі - продажу. В теперішній час ведеться робота щодо створення у місті дитячого будинку сімейного типу, а також розподілу придбаного соціального житла серед осіб з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення житлових умов.

2Будинок

ПІДТРИМАНО ІНІЦІАТИВИ голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації Жебрівського П.І.:

- щодо реалізації проекту підтримки малого і середнього бізнесу «Український Донецький куркуль» (за проектом передбачена фінансова підтримка з обласного і міського бюджетів суб’єктів малого підприємництва). У даному проекті взяли участь 3 підприємця міста, двоє з яких стали переможцями. Підприємцям надано фінансову допомогу з міського бюджету в сумі 489,6 тис. грн. Реалізація проектів дасть змогу створити 21 робоче місце.

- щодо забезпечення житлом осіб з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У червні поточного року, на умовах співфінансування з обласним бюджетом (50х50), придбана однокімнатна квартира для мешканця міста даної категорії.

- щодо встановлення спортивних майданчиків з нагоди 85-річчя Донецької області на умовах співфінансування з обласним бюджетом - 3 майданчика зі штучним покриттям (загальною вартістю майже 4 млн. грн.) та чотири майданчика з антивандальним тренажерним обладнанням (239,5 тис. грн.). Виконано будівництво основи тренажерного майданчика НВК «МРІЯ»;

- щодо реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» з облаштування Молодіжного центру за рахунок коштів обласного (371,6 тис. грн.) і міського (234,4 тис. грн.) бюджетів. Відкриття Центру відбулося 22.12.2017.

10МЦ Мікс

НАШІ ПЕРЕМОГИ в 2017 РОЦІ:

Учениця НВК «МРІЯ» Псарьова Аліна – переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2017 року;

Випускник НВК «Політехнічний ліцей - школа» Лук’янець Володимир,переможець обласного етапу Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Т.Г. Шевченка «В сім’ї вольній, новій»;

Теличко Ганна Олександрівна – переможець Регіонального конкурсу «Підприємець року – 2017» в номінації «За високий рівень соціальної відповідальності у малому бізнесі»;

Родина Савчуків – переможець фіналу Всеукраїнського фестивалю «Мама, папа, я - спортивна сім'я»;

Команда Робоклубу – переможець Всеукраїнської олімпіади з робототехніки для початкової школи World Robot Olympiad WeDo 2.0 Ukraine;

Ілля Куліков – перше місце у Кубку України з важкої атлетики (м. Чернігів); чемпіон України серед юніорів до 20 років срібний призер Чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, бронзовий призер Чемпіонату України з важкої атлетики серед дорослих, бронзовий призер Чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів, кращий спортсмен області в категорії «Олімпійські види спорту».

16

Команда важкоатлетів міста – командне перше місце у відкритому чемпіонаті з важкої атлетики (до 18 років), присвяченому Дню незалежності України, сім перших місць у восьми вагових категоріях в особистому заліку (м. Маріуполь);

Віталій Саламаха – бронзовий призер Чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 13 та 15 років (м. Славутич), бронзовий призер Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років (м. Скадовськ);

Євген Бурбала - бронзовий призер Чемпіонату України з важкої атлетики серед спортсменів 1999 р.н. та молодше (м. Харків); перше місце у Чемпіонаті України серед юнаків і дівчат до 13 та 15 років та у Всеукраїнському турнірі пам'яті героїв Чорнобиля 2017 (м. Славутич);

Бородіна Христина - бронзовий призер Чемпіонату України з важкої атлетики серед спортсменів 1999 р.н. та молодше (м. Харків); срібний призер Всеукраїнського турніру з важкої атлетики пам’яті

Худін Володимир Миколайович - кращий тренер області в категорії «Олімпійські види спорту»;

Калініченко Кирило – перше місце у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед кадетів та молодших юнаків, присвячений пам’яті ЗТУ В.М. Жменько. (м. Харків);

Збірна команда ветеранів з футзалу – переможець Чемпіонату України (першої ліги) з футзалу (м. Одеса);

Команда волейбольного клубу «Южний» - бронзовий призер першого Чемпіонату України з волейболу серед ветеранів (м. Запоріжжя, о. Хортиця);

Учні школи мистецтв – 2 місце у Відкритому конкурсі української фортепіанної музики ім. І.Карабиця «Карабець - фест» Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни»

Зразковий хореографічний колектив «Ефект» - 2 місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Искусство и море без границ» (м. Бердянськ);

Хореографічний колектив «Вікторія» ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» - Гран-Прі Всеукраїнського багатожанрового фестивалю - конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряний портал»;

Танцювальний колектив «Фієста» ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» - друге місце на Міжнародному фестивалі - конкурсі хореографічного мистецтва «Територія ПА» (м. Харків);

Естрадно - танцювальна студія «Грація» - перше місце у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі - конкурсі мистецтв «Кришталевий фонтан» (м. Одеса).

           7

ІНТЕРЕСИ МІСТА ПРЕДСТАВЛЕНІ в Асоціації міст України, Асоціації малих міст України, Асоціації енергоефективних міст України. Підписано Угоду мерів, згідно якої Вугледарська міська рада взяла на себе зобов’язання скоротити до 2030 року на своїй території викиди СО2 на 30% шляхом підвищення енергоефективності та збільшенням використання відновлювальних джерел енергії. Підтримано ініціативу Європейського Союзу «Мери За Економічне Зростання». Підписано Меморандуми з Агенцією «Спільні зусилля» (м. Хмельницький) про наміри співпраці щодо вимірювання динаміки розвитку міста в рамках City Progress Index; з Донецькою Агенцією регіонального розвитку про співробітництво з питань розробки Стратегії Вугледарської ОТГ, створення індустріального парку, вдосконалення системи енергоменеджменту та енергомоніторингу, залучення інвестицій. З Програмою розвитку ООН про взаєморозуміння та співробітництво з питань поліпшення роботи органів влади, підвищення рівня безпеки населення, відновлення соціальної згуртованості, гендерної рівності, сприяння економічному зростанню та покращенню умов життя населення, відновлення критичної соціальної інфраструктури.

18

ВЗАЄМОДІЯ З ОРГАНІЗАЦІЯМИ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ І ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ. Тісне співробітництво здійснюється з проектами ПРООН. В рамках Програми з відновлення і розбудови миру ПРООН компоненту «Громадська безпека і соціальна згуртованість». У поточному році створено Форум місцевого розвитку територіальних громад, робоча група з безпеки. Агенцією розвитку Вугледара розроблено та реалізовано проекти з безпеки в суміжних громадах і громаді міста (встановлення сучасних зупинок з освітленням на сонячних батареях).

6

З вересня 2017 року в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ПРООН розпочалося співробітництво з питань фіскальної децентралізації, розробки схеми планування території майбутньої об’єднаної громади.

За підтримки ПРООН проведено роботу щодо навчання підприємців за кордоном, надано 13 кандидатур. Один підприємець пройшов навчання в Німеччині.

Здійснювалася співпраця з благодійними та гуманітарними організаціями: Міжнародним комітетом Червоного Хреста, Чеською неурядовою організацією «Людина в біді»; Міжнародним Благодійним фондом «ДОРКАС»; Християнським Центром допомоги «Врятуємо Україну»; Представництвом Датської Ради у справах біженців. В рамках проекту «Адвокація, захист прав людини та юридична допомога ВПО» - з Благодійним фондом «Право на захист» та Центром безоплатної правової допомоги.

Перспективними напрямками роботи на 2018 рік є реалізація проектів, підготовлених у поточному році, а також початок системної роботи над розробкою нових проектів, зокрема, з термомодернізації будівель соціальної сфери та житлових будинків; з впровадження вітрової та сонячної електроенергетики; створення індустріального парку Вугледарської об’єднаної територіальної громади.

Основний меседж цієї роботи «Вугледар - екологічно чисте, енергоефективне місто, економічно незалежне місто».

           19