brend1

26 березня 2019 року відбулася зустріч голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вугледара з консультантами Фонду енергоефективності - експертом Програми «Енергоефективність в Україні» Сергієм Казаку та представницею ПРООН, спеціалістом з розвитку громад в Донецькій області - Наталею Єременко, які презентували новий проект Європейського Союзу і ПРООН в Україні - «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для провадження сталих енергоефективних рішень» HOUSES «Home Owners of Ukraine for Sustainable Energy Efficiency Solutions».

Проект має на меті мобілізувати співвласників житла багатоквартирних будинків та підтримати їх мотивацію до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Він діятиме на місцевому рівні протягом двох років, допомагаючи створювати нові ОСББ чи сприяючи зміцненню потенціалу вже існуючих.

Як подати заявку на учать у Програмі, як розрахувати суму гранту, які заходи доцільно запроваджувати насамперед і яким буде економічний ефект. Ці та інші питання мали змогу обговорити учасники зустрічі. Також відбувся жвавий обмін думками з проблемних питань, практичного досвіду роботи.

У Вугледарі, в рамках Проекту, розпочалась серія групових та індивідуальних консультацій для представників ОСББ щодо пошуку та отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків, насамперед у співпраці з Фондом Енергоефективності та за програмою «Теплі кредити».