brend1

Саме так визначив роль активної молоді міський голова Андрій Сілич під час спілкування із представниками студентської молоді Вугледарського коледжу Донецького державного університету управління 27 березня 2019 року.

Такий формат зустрічей вже стає традиційним. ЇЇ учасники не тільки обмінялися інформацією щодо проектів, які реалізуються чи заплановані до реалізації у місті, а також мали змогу обговорити проблемні питання розвитку Вугледара, що, перш за все, турбують молодь.

Окремою темою стало обговорення молодіжних ініціатив та шляхів взаємодії з владою з їх реалізації. Вже сьогодні саме завдяки позитивній енергії молоді, їх креативності в місті проходять не тільки цікаві фестивалі і акції, а втілені в життя проекти на території Молодіжного парку.

До речі, проект «Молодіжний парк» - громадська студентська ініціатива, що стала переможцем конкурсу Громадських проектів. Сьогодні студенти готові запропонувати свою концепцію подальшої розбудови Молодіжного парку. Бажання долучитися до обговорення і співробітництва з цього питання висловили і Агенція розвитку Вугледара, і Молодіжний центр «МІКС», і Центр «Спорт для всіх».

За дорученням міського голови питання облаштування молодіжного вільного простору у місті взято на особистий контроль профільним заступником міського голови Андрієм Бочковим.