brend1

15 червня поточного року у Слов’янську пройшов обласний дитячий фестиваль з робототехніки «RoboSmart Dn.Ua», участь в якому взяли 40 команд з усієї Донецької області. Місто Вугледар на фестивалі представляли вихованці Робоклубу Вугледар (керівник - тренер Сергій Теличко).

Фестиваль «RoboSmart Dn.Ua» відбувся за ініціативи та підтримки Донецької облдержадміністрації, громадської організації «Інноваційні освітні технології», Програми розвитку ООН та інших партнерів заходу.

Паралельно з урочистостями та іншими заходами фестивалю проходили змагання роботів Lego та Arduino. Команди - учасниці змагались у дев’яти номінаціях за чотирма напрямками – робофутбол, робосумо, слалом та кегельринг.

Юні робототехніки Вугледару в змаганнях роботів Lego майже не залишили шансів на перемогу жодній команді.

Робофутбол Lego: ІІІ місце – РоботиНС; ІІ місце – Робоклуб Вугледар 1;

І місце – РоботКрам. Кубок у номінації – РоботКрам.

Робосумо дистанційне Lego: ІІІ місце – Робоклуб Вугледар 1; ІІ місце – Легокрафт; І місце – Робоклуб Вугледар 2. Кубок у номінації – Робоклуб Вугледар 2.

Робосумо автономне Lego: ІІІ місце – КрамЛегоСіті; ІІ місце – Роботинс

І місце – Робоклуб Вугледар 2. Кубок у номінації - Робоклуб Вугледар 2.

Слалом Lego: ІІІ місце – Thunderbolt; ІІ місце – РоботКрам; І місце – Робоклуб Вугледар 1. Кубок у номінації – Робоклуб Вугледар 1.

Кегельринг Lego: ІІІ місце – Робоклуб Вугледар 4; ІІ місце – КрамЛегоСіті; І місце – Робоклуб Вугледар 1. Кубок у номінації - Робоклуб Вугледар 1.

Вітаємо Робоклуб Вугледара з вагомою перемогою та бажаємо нових успіхів.

Нещодавно розміщене