brend1

В рамках плану медійних заходів розвитку міста та регіону 13 серпня 2019 року в молодіжному центрі «МІКС» відбулася зустріч представників міської влади, громадських організацій та ініціативних груп в форматі таун – холл. Цей формат передбачає неформальне спілкування громадськості і влади. Темою обговорення була проектна діяльність організацій, шляхи вирішення складних питань, пов’язаних з реалізацією тих чи інших проектів.

До участі у заході долучилися секретар міської ради Володимир Іваницький, заступник міського голови Максим Вербовський, директор Агенції розвитку Вугледара Федір Сорокін, представники центру надання адміністративних послуг, громадських організацій та ініціативних груп.

Була презентована та обговорена низка проектів, зокрема, «Безпечна громада – впровадження комплексної системи безпеки майбутньої Вугледарської громади» (ГО Інтеграція в майбутнє); «Формування сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості шляхом їх підтримки, координації діяльності та розбудову мережі лідерів» «Створення у м. Вугледар сучасного громадського простору «Центр громадських ініціатив «SOVA», «Доступна демократія – встановлення інформаційних терміналів для вимушено переміщених осіб» (Агенція розвитку Вугледара); «Облаштування зони відпочинку в парку біля Павлівської сільської ради» (ГО Наше право на майбутнє); літературно - меморіальний простір «Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом» (Вугледарська міська публічна бібліотека)»; «Створення міського креативного простору U-простір» (ГО «Студія ідей 78» - Культурний майнінг Вугледар); проект «Ефект метелика» фестивалю «З країни в Україну» (ініціативна група «Перший крок»- молодіжний центр «МІКС»).

Також, в ході зустрічі, учасники заходу мали змогу обговорити особливості цьогорічного конкурсу громадських проектів і перспективи на майбутнє, стан реалізації інфраструктурних проектів у Вугледарі.

Це перша зустріч подібного формату, тим не менш, на думку її учасників, зустріч була цікавою, інформативною, і такий формат спілкування влади і громадськості має право на подальший розвиток у місті Вугледарі.

Сподіваємось, що всі запроваджені проекти будуть успішно реалізовані, а нові ідеї та ініціативи - втіляться в нові цікаві та корисні нашому місту проектні розробки.

Нещодавно розміщене