Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 є комунальною власністю Вугледарської міської ради Донецької області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Вугледарської міської ради.

Будівля школи прийнята в експлуатацію 1981року.

Заклад розташований за адресою: 85670, м. Вугледар, вул. Шахтарська, 26.

Директор школи: Бабенко Світлана Анатоліївна. Телефон: (273) 6-57-78.

Адреса сайту: http://school2ug.at.ua/index/0-2

Мови навчання – українська, російська.

Школа № 2 – є базовою щодо впровадження у навчальний процес здоров’язберігаючих технологій.

На базі школи з 1994 року працюють 10-11 класи із заочною формою навчання. Також можна отримати повну загальну середню освіту шляхом екстернату та за дистанційною формою.

У школі є кабінети фізики, хімії, географії, біології, музики, інформатики, естетичного виховання. Діє кабінет інформаційних технологій, в якому проводяться уроки з використанням мультимедійного проектора.

У закладі є учнівське самоврядування «Країна Майбутнього». На базі школи діють позашкільні організації: естрадно - танцювальна студія «Грація», танцювальний гурток козацького танцю «Гопак», культурно - спортивний центр та спортивний клуб «Богатир».

Нещодавно розміщене